Yorum Yazın

Viber Messenger Türkçe için Android video ve sesli konuşma uygulamasıdır.

Viber Messenger APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Viber Messenger APK 6.5.3.1964 İndir Bilinmiyor 30.3 MB.
Viber Messenger APK 12.7.5.1 İndir Nisan 2020 49.9 MB.
Viber Messenger APK 14.4.0.9 İndir Aralık 2020 54.7 MB.

Viber Messenger APK Hakkında

Viber Messenger, Android işletim sistemi için ücretsiz olarak sunulan anlık ücretsiz cep telefonu ile mesajlaşma ve konuşma yazılımıdır.

Özellikle ücretsiz konuşma sayesinde dünyanın birçok ülkesinde ülkenizde dâhil kullanılmaktadır. Program ile 3G veya WiFi kullanarak kaliteli ses deneyimini yaşayabilir, konum paylaşabilir, metin paylaşabilir, resim ya da video paylaşabilir, Viber olmayan mobil ve sabit hatları arayabilir. Bunu duymak güzel oldu değil mi? Bir Android işletim sistemi ile ücretsiz olarak birçok işlemi yapmak işte teknoloji budur dediğinizi duyar gibiyiz.

250 arkadaşa kadar grup oluşturabilir ve grup içerisinde mesajlaşabilir, Viber numarasını ve QR kodları ile yeni arkadaşlıklar edinebilir, arkadaşlık ekleyebilir.

Cep telefonu ve tablet için kullanabilir, Viber rehberinizi özelleştirebilirsiniz. Özellikle ücretsiz sesli konuşmak isteyenler için kaliteli, hızlı ve kesintisiz bir sesli konuşma imkânını bulabilirsiniz.

Site içerisinde Viber için eski sürüm numarası ile birlikte verilmiştir. Bu sayfa içerisinde yer alan eski sürüm uygulamalar sadece Android için çalışmaktadır. Cep telefonu, tablet ve diğer Android cihazlarınız için indirmeniz gereklidir. Sadece Android işletim sisteminde çalışmaktadır. Viber tamamen Türkçe olarak çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Viber Messenger APK 6.5.3.1964
Viber Messenger APK 12.7.5.1
Viber Messenger APK 14.4.0.9

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.