Viber Messenger APK Eski Sürüm İndir

Viber Messenger Türkçe için Android video ve sesli konuşma uygulamasıdır.

Viber Messenger APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Viber Messenger APK 6.5.3.1964 İndir Bilinmiyor 30.3 MB
Viber Messenger APK 12.7.5.1 İndir Nisan 2020 49.9 MB
Viber Messenger APK 14.4.0.9 İndir Aralık 2020 54.7 MB

Viber Messenger APK Hakkında

Viber Messenger, Android işletim sistemi için ücretsiz olarak sunulan anlık ücretsiz cep telefonu ile mesajlaşma ve konuşma yazılımıdır.

Reklam Alanı

Özellikle ücretsiz konuşma sayesinde dünyanın birçok ülkesinde ülkenizde dâhil kullanılmaktadır. Program ile 3G veya WiFi kullanarak kaliteli ses deneyimini yaşayabilir, konum paylaşabilir, metin paylaşabilir, resim ya da video paylaşabilir, Viber olmayan mobil ve sabit hatları arayabilir. Bunu duymak güzel oldu değil mi? Bir Android işletim sistemi ile ücretsiz olarak birçok işlemi yapmak işte teknoloji budur dediğinizi duyar gibiyiz.

250 arkadaşa kadar grup oluşturabilir ve grup içerisinde mesajlaşabilir, Viber numarasını ve QR kodları ile yeni arkadaşlıklar edinebilir, arkadaşlık ekleyebilir.

Cep telefonu ve tablet için kullanabilir, Viber rehberinizi özelleştirebilirsiniz. Özellikle ücretsiz sesli konuşmak isteyenler için kaliteli, hızlı ve kesintisiz bir sesli konuşma imkânını bulabilirsiniz.

Site içerisinde Viber için eski sürüm numarası ile birlikte verilmiştir. Bu sayfa içerisinde yer alan eski sürüm uygulamalar sadece Android için çalışmaktadır. Cep telefonu, tablet ve diğer Android cihazlarınız için indirmeniz gereklidir. Sadece Android işletim sisteminde çalışmaktadır. Viber tamamen Türkçe olarak çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Viber Messenger APK 6.5.3.1964
Viber Messenger APK 12.7.5.1
Viber Messenger APK 14.4.0.9

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.