Yorum Yazın

Video Converter Studio, video ve ses formatları dönüştürme programının eski sürümüdür. Bu program ultra yüksek hızda video ve ses dönüştürmeniz de yardımcı olacaktır.

Video Converter StudioEski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Video Converter Studio 4.7.9.0 İndir Ağustos 2018 47.5 MB.

Video Converter Studio Hakkında

Video Converter Studio, Apowersoft Ltd tarafından Windows kullanıcılarının ses ve video formatlarını dönüştürmeye yarayan Türkçe dil destekli tamamen temiz deneme sürüm yazılımdır.

Program içerisinde uzantılar arasında kaliteden ödün vermeden dönüşüm yapabilir, media player ekranı ile dönüştürmek istediğiniz ses veya videoları izleyerek test edebilir, HD kalitesine ve diğer ses ve video kalitesini ayarlayabilir, ekran görüntüsü alabilir, video düzenleme ve ses düzenleme işlemi yapabilirsiniz.

Videoları parçalayabilir, kesebilir, videoya resim ekleyebilir, birçok videoyu tek parça haline getirebilirsiniz. Çok yönlü özellikle kaliteli ses ve video kaydı yapmak bunları dönüştürmek isteyenlere tavsiye ettiğimiz bir yazılımdır. Kullandıkça farkı anlayacaksınız.

Desktelediği Uzantılar;

Video Uzantıları: .avi, .wmv, .hevc, .h.264, .mkv, .3gp, .flv, .swf, .mp4, .mkv, .html5, .m4v, .mov, .asf, .dv, .vob, .ogv, .asf, .rm, .mts/m2ts/ts/tp/trp, ,mod, ve tod video uzantıları.

Ses Uzantıları: .aac, .ogg, .wav, .flac, .mp3, .mp2, .wma, .m4r, .m4a, .ac3,.aiff ve realmedia ses uzantıları.

Cihazlar: LG, Tvs, Dvd, Android, Archos, Apple, Samsung, HTC, Blackberry, Sony, Nokia ve Motorola cihazları.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Video Converter Studio 4.7.9.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.