Video Converter Studio (Video Ses Dönüştürme) Eski Sürüm İndir

Video Converter Studio, video ve ses formatları dönüştürme programının eski sürümüdür. Bu program ultra yüksek hızda video ve ses dönüştürmeniz de yardımcı olacaktır.

Video Converter StudioEski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Video Converter Studio 4.7.9.0 İndir Ağustos 2018 47.5 MB

Video Converter Studio Hakkında

Video Converter Studio, Apowersoft Ltd tarafından Windows kullanıcılarının ses ve video formatlarını dönüştürmeye yarayan Türkçe dil destekli tamamen temiz deneme sürüm yazılımdır.

Program içerisinde uzantılar arasında kaliteden ödün vermeden dönüşüm yapabilir, media player ekranı ile dönüştürmek istediğiniz ses veya videoları izleyerek test edebilir, HD kalitesine ve diğer ses ve video kalitesini ayarlayabilir, ekran görüntüsü alabilir, video düzenleme ve ses düzenleme işlemi yapabilirsiniz.

Videoları parçalayabilir, kesebilir, videoya resim ekleyebilir, birçok videoyu tek parça haline getirebilirsiniz. Çok yönlü özellikle kaliteli ses ve video kaydı yapmak bunları dönüştürmek isteyenlere tavsiye ettiğimiz bir yazılımdır. Kullandıkça farkı anlayacaksınız.

Desktelediği Uzantılar;

Video Uzantıları: .avi, .wmv, .hevc, .h.264, .mkv, .3gp, .flv, .swf, .mp4, .mkv, .html5, .m4v, .mov, .asf, .dv, .vob, .ogv, .asf, .rm, .mts/m2ts/ts/tp/trp, ,mod, ve tod video uzantıları.

Ses Uzantıları: .aac, .ogg, .wav, .flac, .mp3, .mp2, .wma, .m4r, .m4a, .ac3,.aiff ve realmedia ses uzantıları.

Cihazlar: LG, Tvs, Dvd, Android, Archos, Apple, Samsung, HTC, Blackberry, Sony, Nokia ve Motorola cihazları.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Video Converter Studio 4.7.9.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.