Virtual CloneDrive Eski Sürüm İndir

Virtual CloneDrive ile CD ve DVD içeriklerini kopyalayarak sanal sürücü oluşturabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz CD veya DVD oluşturduğunuz kalıbı çalıştırarak varmış gibi işlem yapabilirsiniz.

Virtual CloneDrive Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Virtual CloneDrive 5.5.0.0 İndirOcak 20161.6 MB
Virtual CloneDrive 5.5.2.0 İndirŞubat 20201.7 MB

Virtual CloneDrive Hakkında

Virtual CloneDrive, SlySoft tarafından hazırlanan ücretsiz sanal sürücü oluşturma programıdır. Program içerisinde Türkçe dil seçimi bulunmaktadır. Program ile 15 adet sanal sürücü oluşturabilir, sürücüler için koyun simgesini ayarlayabilir, yakın zaman içerisinde yüklenmiş olan kalıp geçmişini kayıt edebilir.

Son kullanılan kalıplar otomatik olarak yükleyebilir, Arabellek I/O özelliğini açıp, kapatabilir, araç çubuğundan gösterebilir daha kolay ulaşabilir ya da araç çubuğundan tamamen kaldırabilir, kalıp dosyaları çıkarken tamamen çıkartma ya da geçici çıkarma ayarlamasını yapabilirsiniz.

Program ile yapmanız gereken işlem basittir. Sürücü değerini seçiniz 1 sürücü veya bir kaç sürücü kaç sürücü istiyorsanız bu her CD için bir sürücü olabilir sürücü adet seçimini yaptıktan sonra sürücü üzerinde “Yükle” butonuna dokunduğunuzda hangi klasör, dosya ya da veri bütünlüğü sürücüyü yüklemek istiyorsanız seçerek yüklemesini istemeniz olacaktır.

Program özellikle CD/DVD tak çıkar, çizilme, kaybolma gibi problemleriniz için de çözüm olacaktır. CD takarak oynanan oyununuz mu var ya da programınız program içerisine bu CD içeriğini tamamen yükleyerek bir daha CD/DVD takmadan direk olarak Virtual CloneDrive ile başlatabileceksiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Virtual CloneDrive 5.5.0.0
Virtual CloneDrive 5.5.2.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.