Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 34 saniye

Yorum Yazın.

Virtual CloneDrive ile ücretsiz sanal sürücü oluşturabilir, bu oluşturduğunuz sanal sürücülerin üzerinde işlem yapabilirsiniz. Sayfa içerisinde Virtual CloneDrive eski sürümünü indirerek kullanabilirsiniz.

Virtual CloneDrive Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Virtual CloneDrive 5.5.0.0 İndirOcak 20161.6 MB.

Virtual CloneDrive Hakkında

Virtual CloneDrive, SlySoft tarafından hazırlanan ücretsiz sanal sürücü oluşturma programıdır. Program içerisinde Türkçe dil seçimi bulunmaktadır. Program ile 15 adet sanal sürücü oluşturabilir, sürücüler için koyun simgesini ayarlayabilir, yakın zaman içerisinde yüklenmiş olan kalıp geçmişini kayıt edebilir.

Son kullanılan kalıplar otomatik olarak yükleyebilir, Arabellek I/O özelliğini açıp, kapatabilir, araç çubuğundan gösterebilir daha kolay ulaşabilir ya da araç çubuğundan tamamen kaldırabilir, kalıp dosyaları çıkarken tamamen çıkartma ya da geçici çıkarma ayarlamasını yapabilirsiniz.

Program ile yapmanız gereken işlem basittir. Sürücü değerini seçiniz 1 sürücü veya bir kaç sürücü kaç sürücü istiyorsanız bu her CD için bir sürücü olabilir sürücü adet seçimini yaptıktan sonra sürücü üzerinde “Yükle” butonuna dokunduğunuzda hangi klasör, dosya ya da veri bütünlüğü sürücüyü yüklemek istiyorsanız seçerek yüklemesini istemeniz olacaktır.

Program özellikle CD/DVD tak çıkar, çizilme, kaybolma gibi problemleriniz için de çözüm olacaktır. CD takarak oynanan oyununuz mu var ya da programınız program içerisine bu CD içeriğini tamamen yükleyerek bir daha CD/DVD takmadan direk olarak Virtual CloneDrive ile başlatabileceksiniz.

Virtual CloneDrive 5.5.0.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.