Yorum Yazın

Virtual CloneDrive ile CD ve DVD içeriklerini kopyalayarak sanal sürücü oluşturabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz CD veya DVD oluşturduğunuz kalıbı çalıştırarak varmış gibi işlem yapabilirsiniz.

Virtual CloneDrive Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Virtual CloneDrive 5.5.0.0 İndir Ocak 2016 1.6 MB.
Virtual CloneDrive 5.5.2.0 İndir Şubat 2020 1.7 MB.

Virtual CloneDrive Hakkında

Virtual CloneDrive, SlySoft tarafından hazırlanan ücretsiz sanal sürücü oluşturma programıdır. Program içerisinde Türkçe dil seçimi bulunmaktadır. Program ile 15 adet sanal sürücü oluşturabilir, sürücüler için koyun simgesini ayarlayabilir, yakın zaman içerisinde yüklenmiş olan kalıp geçmişini kayıt edebilir.

Son kullanılan kalıplar otomatik olarak yükleyebilir, Arabellek I/O özelliğini açıp, kapatabilir, araç çubuğundan gösterebilir daha kolay ulaşabilir ya da araç çubuğundan tamamen kaldırabilir, kalıp dosyaları çıkarken tamamen çıkartma ya da geçici çıkarma ayarlamasını yapabilirsiniz.

Program ile yapmanız gereken işlem basittir. Sürücü değerini seçiniz 1 sürücü veya bir kaç sürücü kaç sürücü istiyorsanız bu her CD için bir sürücü olabilir sürücü adet seçimini yaptıktan sonra sürücü üzerinde “Yükle” butonuna dokunduğunuzda hangi klasör, dosya ya da veri bütünlüğü sürücüyü yüklemek istiyorsanız seçerek yüklemesini istemeniz olacaktır.

Program özellikle CD/DVD tak çıkar, çizilme, kaybolma gibi problemleriniz için de çözüm olacaktır. CD takarak oynanan oyununuz mu var ya da programınız program içerisine bu CD içeriğini tamamen yükleyerek bir daha CD/DVD takmadan direk olarak Virtual CloneDrive ile başlatabileceksiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Virtual CloneDrive 5.5.0.0
Virtual CloneDrive 5.5.2.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.