Yorum Yazın

Virtual PC sayfa içerisinden indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Sürüm için sayfa içerisinde sürün numarası, sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu belirtildi.

Virtual PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Virtual PC 2007 (32 Bit) İndir Mayıs 2008 31.7 MB.
Virtual PC 2007 (64 Bit) İndir Şubat 2007 30.5 MB.

Virtual PC Hakkında

Virtual PC Microsoft tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan sanal işletim sistemi veya sistemleri kurabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Birden çok Windows kullanmayı birçok kişi istemektedir. Windows Vista kullanan bir kişi Windows XP veya Windows Vista kullanmak istemektedir. İşte bu durumda sizin yardımınıza Virtual PC koşuyor ve istediğiniz işletim sistemini kurarak kullanabiliyorsunuz.

Bazı kullanıcılar Windows Vista işletim sistemini sever bazıları XP ya da diğer özellikle iki veya daha fazla kullanıcı bilgisayarı kullanıyorsa birinin kullandığı işletim sistemini diğer kullanmak zorunda kalmamalı bizce isteyen istediği işletim sistemini kullanmalı. Bir farklı şekilde bazı programların Windows XP işletim sisteminde daha iyi çalıştığını veya Windows Vista için diğer programın daha iyi çalıştığını düşünebilirsiniz.

Virtual PC ile istediğiniz işletim sisteminizi bilgisayarınıza kurarak istediğiniz işletim sisteminde çalışmak Virtual PC ile artık kolay olacaktır.

Programı ayrıca bilgisayarınızı kapatmadan işletim sistemleri arasında geçiş yapabilmeniz de mümkün. Virtual PC için eski sürümler için 32 bit ve 64 bit için ayrı, ayrı eski sürüm indirme seçeneğini sunduk. İşletim sisteminizin bit sürümü kaç ise o bit için eski sürümü indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Virtual PC 2007

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.