Virtual PC Eski Sürüm İndir

Virtual PC sayfa içerisinden indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Sürüm için sayfa içerisinde sürün numarası, sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu belirtildi.

Virtual PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Virtual PC 2007 (32 Bit) İndirMayıs 200831.7 MB
Virtual PC 2007 (64 Bit) İndirŞubat 200730.5 MB

Virtual PC Hakkında

Virtual PC Microsoft tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan sanal işletim sistemi veya sistemleri kurabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Birden çok Windows kullanmayı birçok kişi istemektedir. Windows Vista kullanan bir kişi Windows XP veya Windows Vista kullanmak istemektedir. İşte bu durumda sizin yardımınıza Virtual PC koşuyor ve istediğiniz işletim sistemini kurarak kullanabiliyorsunuz.

Bazı kullanıcılar Windows Vista işletim sistemini sever bazıları XP ya da diğer özellikle iki veya daha fazla kullanıcı bilgisayarı kullanıyorsa birinin kullandığı işletim sistemini diğer kullanmak zorunda kalmamalı bizce isteyen istediği işletim sistemini kullanmalı. Bir farklı şekilde bazı programların Windows XP işletim sisteminde daha iyi çalıştığını veya Windows Vista için diğer programın daha iyi çalıştığını düşünebilirsiniz.

Virtual PC ile istediğiniz işletim sisteminizi bilgisayarınıza kurarak istediğiniz işletim sisteminde çalışmak Virtual PC ile artık kolay olacaktır.

Programı ayrıca bilgisayarınızı kapatmadan işletim sistemleri arasında geçiş yapabilmeniz de mümkün. Virtual PC için eski sürümler için 32 bit ve 64 bit için ayrı, ayrı eski sürüm indirme seçeneğini sunduk. İşletim sisteminizin bit sürümü kaç ise o bit için eski sürümü indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Virtual PC 2007

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.