Vodafone Yanımda APK Eski Sürüm İndir

Vodafone kullanıcıları için Vodafone Yanımda Android uygulamasıdır.

Vodafone Yanımda APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Vodafone Yanımda APK 7.0.2 İndir Aralık 2017 69.7 MB
Vodafone Yanımda APK 8.0 indir Şubat 2018 69.7 MB
Vodafone Yanımda APK 8.2 İndir Haziran 2018 69.7 MB
Vodafone Yanımda 10.5.1 İndir Eylül 2019 60.2 MB
Vodafone Yanımda APK 11.9.1 İndir Nisan 2020 68.1 MB
Vodafone Yanımda APK 12.4 İndir Temmuz 2020 71.4 MB
Vodafone Yanımda APK 13.1 İndir Kasım 2020 89.7 MB
Vodafone Yanımda APK 13.4.2 İndir Ocak 2021 89.9 MB
Vodafone Yanımda APK 13.6 İndir Nisan 2021 90.1 MB
Vodafone Yanımda APK 16.2.5 (24632) İndir Ağustos 2022 97.8 MB

Vodafone Yanımda APK Hakkında

Vodafone Yanımda Android (APK) uygulaması Vodafone kullanıcıları için geliştirilen kullanım tarifinizi, kullanım detayını, faturalarınızı görebileceğiniz Vodafone Türkiye tarafından üretilen ücretsiz hizmetidir.

Reklam Alanı

Uygulamayı yüklediğinizde anı, anına ne kadar süre kaldığını, mesaj hakkınız veya internetinizin ne kadar kaldığını telefon üzerinde widget ile görebileceğiniz gibi uygulama içerisinde de görebiliyorsunuz.

Cep telefon kullanımını sürekli takip etmek isteyenler için ideal bir Android uygulaması. Ayrıca uygulama içerisinde aramanızı yurt dışı için açma veya kapatma işlemi, paket değişikliği ve diğer kullanıcı işlemleri yapabilmeniz de mümkündür.

Kalan kullanım azaldığını gördüğünüzde cep telefonunuz aramaya kullanım dolayından kapanmasını sağlayabilir, konuşma, mesaj ve internet için fazla kullanımlarınız ve gereksiz kullanımlarınız sürekli takip ederek uygulama sayesinde konuşma, mesaj ve diğer hizmetlerden tasarruf edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde Vodafone tarafından müşterilerine sunulan hediyeler veya kampanyaları da görebilmeniz de mümkün. Bu şekilde Android cihazınızda gsm operatörünüzü sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Sayfa içerisinde Vodafone Türkiye tarafından yayınlanan eski sürüm için sürüm numarası, sürüm tarihi ve Android cihazınıza indirdiğinizde ki indirme boyutu sayfa içerisinde verilmiştir. Eski sürümü üzerine dokunarak Android mobil cihazınız veya diğer Android cihazınızda eski sürümü kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Vodafone Yanımda APK 7.0.2
Vodafone Yanımda APK 8.2
Vodafone Yanımda 10.5.1
Vodafone Yanımda APK 11.9.1
Vodafone Yanımda APK 13.1
Vodafone Yanımda APK 13.4.2
Vodafone Yanımda APK 13.6

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

10 Yorum

 1. Tarık Etka 10 Nisan 2023

  Yapımcı size sesleniyorum! Güncelleme gerekiyor diyor. Ne yapacağız?

 2. Bekir Ocak 8 Mart 2023

  Bende güncelleme gerekli diyor. Moderatör sana sesleniyorum. Halime sana sesleniyorum. Nasıl çalıştırın? Hızlı cevap istiyorum.

 3. Ercüment Vural 27 Temmuz 2022

  Ben uygulamayı yüklüyorum sonra ise uygulamayı güncelleyin diyor. Ben güncellemek istemiyorum. Herhangi bir güncellemeyi atlamak istiyorum.

 4. Necla Boyar 23 Mayıs 2021

  Ücretli midir indirmek?

  1. Moderatör 23 Mayıs 2021

   Selam Necla Hanım, sitede ki tüm işlemler tamamen ücretsiz yapımcı sunduğu şekildedir. Uygulamaların sadece sitede eski sürümlerini indirirsiniz.

 5. İsmet Yazgan 9 Aralık 2020

  Teşekkür ederim eski sürümünü arıyordum benim için burası kolay oldu.

  1. Moderatör 9 Aralık 2020

   Selam İsmet Bey, sitede en çok kullanılan en fazla Vodafone Yanımda eski sürümlerine yer veriyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yapılması gerektiğini düşündüğünüz düşünceniz olduğundan buradan bizlere ulaşabilirsiniz. Siteyi takip ederek önermeyi lütfen unutmayınız.

 6. Halime Uygur 30 Eylül 2020

  Hepsi çalışıyor ve sorunsuz tavsiye ederim.

  1. Moderatör 30 Eylül 2020

   Selam Halime Hanım, sitede ki tüm eski sürümler denenerek sitede indirilmeye sunulmaktadır. Yorumunuz için teşşekkür ederiz.

  2. Emre Kulaksız 18 Ocak 2022

   Teşekkürler Halime.

 7. Reklam Alanı