Vodafone Yanımda APK Eski Sürüm İndir

Vodafone kullanıcıları için Vodafone Yanımda Android uygulamasıdır.

Vodafone Yanımda APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Vodafone Yanımda APK 7.0.2 İndir Aralık 2017 69.7 MB.
Vodafone Yanımda APK 8.0 indir Şubat 2018 69.7 MB.
Vodafone Yanımda APK 8.2 İndir Haziran 2018 69.7 MB.
Vodafone Yanımda 10.5.1 İndir Eylül 2019 60.2 MB.
Vodafone Yanımda APK 11.9.1 İndir Nisan 2020 68.1 MB.
Vodafone Yanımda APK 12.4 İndir Temmuz 2020 71.4 MB.
Vodafone Yanımda APK 13.1 İndir Kasım 2020 89.7 MB.
Vodafone Yanımda APK 13.4.2 İndir Ocak 2021 89.9 MB.
Vodafone Yanımda APK 13.6 İndir Nisan 2021 90.1 MB.

Vodafone Yanımda APK Hakkında

Vodafone Yanımda Android (APK) uygulaması Vodafone kullanıcıları için geliştirilen kullanım tarifinizi, kullanım detayını, faturalarınızı görebileceğiniz Vodafone Türkiye tarafından üretilen ücretsiz hizmetidir.

Uygulamayı yüklediğinizde anı, anına ne kadar süre kaldığını, mesaj hakkınız veya internetinizin ne kadar kaldığını telefon üzerinde widget ile görebileceğiniz gibi uygulama içerisinde de görebiliyorsunuz.

Cep telefon kullanımını sürekli takip etmek isteyenler için ideal bir Android uygulaması. Ayrıca uygulama içerisinde aramanızı yurtdışı için açma veya kapatma işlemi, paket değişikliği ve diğer kullanıcı işlemleri yapabilmeniz de mümkündür.

Kalan kullanım azaldığını gördüğünüzde cep telefonunuz aramaya kullanım dolayından kapanmasını sağlayabilir, konuşma, mesaj ve internet için fazla kullanımlarınız ve gereksiz kullanımlarınız sürekli takip ederek uygulama sayesinde konuşma, mesaj ve diğer hizmetlerden tasarruf edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde Vodafone tarafından müşterilerine sunulan hediyeler veya kampanyaları da görebilmeniz de mümkün. Bu şekilde Android cihazınızda gsm operatörünüzü sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Sayfa içerisinde Vodafone Türkiye tarafından yayınlanan eski sürüm için sürüm numarası, sürüm tarihi ve Android cihazınıza indirdiğinizde ki indirme boyutu sayfa içerisinde verilmiştir. Eski sürümü üzerine dokunarak Android mobil cihazınız veya diğer Android cihazınızda eski sürümü kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Vodafone Yanımda APK 7.0.2
Vodafone Yanımda APK 8.2
Vodafone Yanımda 10.5.1
Vodafone Yanımda APK 11.9.1
Vodafone Yanımda APK 13.1
Vodafone Yanımda APK 13.4.2
Vodafone Yanımda APK 13.6
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

7 Yorum veya Soru Var

 1. Necla Boyar

  Ücretli midir indirmek?

  1. Moderatör

   Selam Necla Hanım, sitede ki tüm işlemler tamamen ücretsiz yapımcı sunduğu şekildedir. Uygulamaların sadece sitede eski sürümlerini indirirsiniz.

 2. İsmet Yazgan

  Teşekkür ederim eski sürümünü arıyordum benim için burası kolay oldu.

  1. Moderatör

   Selam İsmet Bey, sitede en çok kullanılan en fazla Vodafone Yanımda eski sürümlerine yer veriyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yapılması gerektiğini düşündüğünüz düşünceniz olduğundan buradan bizlere ulaşabilirsiniz. Siteyi takip ederek önermeyi lütfen unutmayınız.

 3. Halime Uygur

  Hepsi çalışıyor ve sorunsuz tavsiye ederim.

  1. Moderatör

   Selam Halime Hanım, sitede ki tüm eski sürümler denenerek sitede indirilmeye sunulmaktadır. Yorumunuz için teşşekkür ederiz.

  2. Emre Kulaksız

   Teşekkürler Halime.