Yorum Yazın.

Vodafone kullanıcıları için Vodafone Yanımda Android uygulamasıdır.

Vodafone Yanımda APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Vodafone Yanımda APK 7.0.2 İndirAralık 201769.7 MB.
Vodafone Yanımda APK 8.0 indirŞubat 201869.7 MB.
Vodafone Yanımda APK 8.2 İndirHaziran 201869.7 MB.
Vodafone Yanımda 10.5.1 İndirEylül 201960.2 MB.
Vodafone Yanımda APK 11.9.1 İndirNisan 202068.1 MB.

Vodafone Yanımda APK Hakkında

Vodafone Yanımda Android (APK) uygulaması Vodafone kullanıcıları için geliştirilen kullanım tarifinizi, kullanım detayını, faturalarınızı görebileceğiniz Vodafone Türkiye tarafından üretilen ücretsiz hizmetidir.

Uygulamayı yüklediğinizde anı, anına ne kadar süre kaldığını, mesaj hakkınız veya internetinizin ne kadar kaldığını telefon üzerinde widget ile görebileceğiniz gibi uygulama içerisinde de görebiliyorsunuz.

Cep telefon kullanımını sürekli takip etmek isteyenler için ideal bir Android uygulaması. Ayrıca uygulama içerisinde aramanızı yurtdışı için açma veya kapatma işlemi, paket değişikliği ve diğer kullanıcı işlemleri yapabilmeniz de mümkündür.

Kalan kullanım azaldığını gördüğünüzde cep telefonunuz aramaya kullanım dolayından kapanmasını sağlayabilir, konuşma, mesaj ve internet için fazla kullanımlarınız ve gereksiz kullanımlarınız sürekli takip ederek uygulama sayesinde konuşma, mesaj ve diğer hizmetlerden tasarruf edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde Vodafone tarafından müşterilerine sunulan hediyeler veya kampanyaları da görebilmeniz de mümkün. Bu şekilde Android cihazınızda gsm operatörünüzü sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Sayfa içerisinde Vodafone Türkiye tarafından yayınlanan eski sürüm için sürüm numarası, sürüm tarihi ve Android cihazınıza indirdiğinizde ki indirme boyutu sayfa içerisinde verilmiştir. Eski sürümü üzerine dokunarak Android mobil cihazınız veya diğer Android cihazınızda eski sürümü kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Vodafone Yanımda APK 7.0.2
Vodafone Yanımda APK 8.2
Vodafone Yanımda 10.5.1
Vodafone Yanımda APK 11.9.1

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.