Yorum Yazın

WeChat iletişim uygulamasının Android eski sürümünü indirerek Android cihazlarınızda veya tabletler de kullanmak istiyorsanız WeChat eski sürüm Android uygulamasını indirebilirsiniz.

WeChat APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WeChat APK 5.3.0 İndir Bilinmiyor 24.6 MB.
WeChat APK 6.6.1 İndir Ocak 2018 57.5 MB.

WeChat APK Hakkında

WeChat Android işletim sistemi üzerinden kısa mesaj, sesli görüşme ve resim paylaşımı yapabileceğiniz Android uygulamasıdır. Bu uygulama ile resim, video, sesli metin veya düz metin gönderebilir, 500 kişiye kadar grup oluşturabilir ve 9 kişi sınırlı olacak şekilde grup üyeleri ile video görüşmesi yapabilir. Konum paylaşması yapabilir, masa üstü uygulama, resimli profil, bildirimler ve özel duvar kağıtları özelliklerini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz sesli arama veya görüntülü arama yapabilir, yakında ki kişiler ve salla özelliği ile yeni arkadaşlıklar edinebilir bu özellik ile Arkadaş radarı kullanan kişilerin arkadaş olarak ekleyeceği kişileri rahatsız etmemeleri ve sadece WeChat kullanan kişileri eklemektedir.

Türkçe dil desteğinin olması uygulama tamamen Türkçe olarak Android cihazınızda çalışmaktadır. Türkçe olmasından dolayı uygulamayı kullanmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Dünya genelinde kullanılan popüler bir Android iletişim aracıdır WeChat.

Türkçe dâhil, yirmiye kadar İngilizce de olmak üzere dil desteği uygulama içerisinde bulunmaktadır. İlk kurulumda kullanacak kişi hangi ülkede ise otomatik olarak o dilde kurmaktadır. Türkiye için kurulum yapıyorsanız Türkçe olarak kullanamaya başlayabilir, uygulama içerisinde dil değişimi yapabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olmasına rağmen uygulama içerisi satın alma seçeneği sunmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
WeChat APK 5.3.0
WeChat APK 6.6.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.