WeChat APK Eski Sürüm İndir

WeChat iletişim uygulamasının Android eski sürümünü indirerek Android cihazlarınızda veya tabletler de kullanmak istiyorsanız WeChat eski sürüm Android uygulamasını indirebilirsiniz.

WeChat APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WeChat APK 5.3.0 İndir Bilinmiyor 24.6 MB
WeChat APK 6.6.1 İndir Ocak 2018 57.5 MB

WeChat APK Hakkında

WeChat Android işletim sistemi üzerinden kısa mesaj, sesli görüşme ve resim paylaşımı yapabileceğiniz Android uygulamasıdır. Bu uygulama ile resim, video, sesli metin veya düz metin gönderebilir, 500 kişiye kadar grup oluşturabilir ve 9 kişi sınırlı olacak şekilde grup üyeleri ile video görüşmesi yapabilir. Konum paylaşması yapabilir, masa üstü uygulama, resimli profil, bildirimler ve özel duvar kağıtları özelliklerini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz sesli arama veya görüntülü arama yapabilir, yakında ki kişiler ve salla özelliği ile yeni arkadaşlıklar edinebilir bu özellik ile Arkadaş radarı kullanan kişilerin arkadaş olarak ekleyeceği kişileri rahatsız etmemeleri ve sadece WeChat kullanan kişileri eklemektedir.

Türkçe dil desteğinin olması uygulama tamamen Türkçe olarak Android cihazınızda çalışmaktadır. Türkçe olmasından dolayı uygulamayı kullanmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Dünya genelinde kullanılan popüler bir Android iletişim aracıdır WeChat.

Türkçe dâhil, yirmiye kadar İngilizce de olmak üzere dil desteği uygulama içerisinde bulunmaktadır. İlk kurulumda kullanacak kişi hangi ülkede ise otomatik olarak o dilde kurmaktadır. Türkiye için kurulum yapıyorsanız Türkçe olarak kullanamaya başlayabilir, uygulama içerisinde dil değişimi yapabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olmasına rağmen uygulama içerisi satın alma seçeneği sunmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

WeChat APK 5.3.0
WeChat APK 6.6.1

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Android Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.