Yorum Yazın

Android işletim sistemi için WhatsApp APK dosyası ile WhatsApp çalıştırabilirsiniz.

WhatsApp APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WhatsApp APK 2.9.2239 İndir Bilinmiyor 8.9 MB.
WhatsApp APK 2.17.332 İndir Bilinmiyor 37.5 MB.
WhatsApp APK 2.17.428 İndir Bilinmiyor 37.2 MB.
WhatsApp APK 2.18.245 İndir Ağustos 2018 38.6 MB.
WhatsApp APK 2.19.224 İndir Ağustos 2019 34.8 MB.
WhatsApp APK 2.20.64 İndir Mart 2020 27.1 MB.

WhatsApp APK Hakkında

WhatsApp popüler anlık mesajlaşma sistemidir. Günümüzde ücretsiz konuşma sayesinde popülerliği giderek artan WhatsApp ilerleyen zamanlar bu kullanım daha da artarak her iki kişiden bir kişinin kullanacağından söz edilmektedir.

WhatsApp ile arkadaşlınızla, ailenizle, eş ve dostlarınızla, yeni arkadaş edinmek için veya bir grup ile görüşün, arkadaş ekleyin onlarla sesli veya video olarak sohbet edin. Ayrıca resim, dosya ve diğer verileri WhatsApp üzerinden karşı tarafa ulaştırın.

WhatsApp bugüne kadar Android işletim sistemi için birçok versiyonu çıktı. Her çıkan yeni versiyon ile yeni güncellemeler ve özellikler eklenmektedir ve daha yeni sürümleri de çıkmaya devam etmektedir.

Sitede sizlere WhatsApp için popüler eski sürüm indirmelerini sunduk. Sayfada tüm eski sürümler için sürüm numalarını, sürüm yayın tarihini ve indirme boyutlarını bulabilirsiniz.

İndirdiğiniz bu sayfada ki WhatsApp eski sürümler Android işletim sistemi için kullanılması gerekmektedir. İstediğiniz sürüme dokunarak indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz sürümün harici sayfa da başka sürüm indirmek isterseniz önceki indirmiş olduğunuz eski sürümü silerek indirdiğiniz eski sürümü Android için kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
WhatsApp APK 2.18.245
WhatsApp APK 2.19.224
WhatsApp APK 2.20.64

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.