Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın.

Mac işletim sistemi kullanıcıları için WhatsApp eski sürümünü Mac işletim sistemi için edinin.Mac işletim sisteminizde WhatsApp Desktop ile arkadaşlarınızla ücretsiz olarak iletişim sağlayın.

WhatsApp Desktop Mac Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WhatsApp Desktop 0.2.684 İndir Bilinmiyor 51.7 MB.

WhatsApp Desktop Mac Hakkında

WhatsApp iler arkadaşlarınızla, ailenizle ve diğer arkadaşlarınızla ücretsiz olarak iletişime geçin. Resim paylaşın, video gönderin ve diğer WhatsApp iletişim araçlarından istediğinizi kullanın.

WhatsApp ile arkadaş eklemek istiyorsanız arkadaşınızın veya başka tanıdığınız birinin cep telefonu numarasını yazarak aratabilirsiniz, eğer arattığınız kişide WhatsApp uygulamasını kullanıyorsa o kişiyi görebilir ve onunla iletişime geçebilirsiniz. Kişinin WhatsApp kullanması WhatsApp ile iletişim için gereklidir.

Şu anda en çok kullanılan iletişim araçlarından olan WhatsApp en çok kullanılmasının sebebi internet üzerinden görüşmeleri ücretsiz olarak yaptırmasından kaynaklanmaktadır. Cep telefonu kullanıcıların yoğunlukta olduğu WhatsApp siz Mac işletim sisteminde çalıştırabilir cep telefonu kullanmasanız dahi WhatsApp Desktop sayesinde Mac işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Burada WhatsApp masaüstü için Mac işletim sistemi ile uyumlu eski WhatsApp sürümlerini bularak Mac işletim sisteminiz de indirebilir ve çalıştırabilirsiniz.

İstediğiniz Mac WhatsApp Desktop sürümüne dokunarak bilgisayarınıza indirin ve iletişim programı olan WhatsApp kurun. Sayfada yer alan WhatsApp eski sürümü sadece Mac işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmıştır. Mac işletim sistemi kullanıyor ve WhatsApp masaüstü uygulamasını çalıştırmak istiyorsanız indiriniz.

WhatsApp Desktop MAC 0.2.684 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.