WhatsApp Desktop Mac Eski Sürüm İndir

MAC işletim sistemi kullanıcıları için WhatsApp MAC edinin.MAC işletim sisteminizde WhatsApp Desktop ile arkadaşlarınızla ücretsiz olarak iletişim sağlayın.

WhatsApp Desktop Mac Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WhatsApp Desktop Mac 0.2.684 İndir Bilinmiyor 51.7 MB
WhatsApp Desktop Mac 2.2019.6 İndir Mayıs 2020 128 MB

WhatsApp Desktop Mac Hakkında

WhatsApp iler arkadaşlarınızla, ailenizle ve diğer arkadaşlarınızla ücretsiz olarak iletişime geçin. Resim paylaşın, video gönderin ve diğer WhatsApp iletişim araçlarından istediğinizi kullanın.

WhatsApp ile arkadaş eklemek istiyorsanız arkadaşınızın veya başka tanıdığınız birinin cep telefonu numarasını yazarak aratabilirsiniz, eğer arattığınız kişide WhatsApp uygulamasını kullanıyorsa o kişiyi görebilir ve onunla iletişime geçebilirsiniz. Kişinin WhatsApp kullanması WhatsApp ile iletişim için gereklidir.

Şu anda en çok kullanılan iletişim araçlarından olan WhatsApp en çok kullanılmasının sebebi internet üzerinden görüşmeleri ücretsiz olarak yaptırmasından kaynaklanmaktadır. Cep telefonu kullanıcıların yoğunlukta olduğu WhatsApp siz Mac işletim sisteminde çalıştırabilir cep telefonu kullanmasanız dahi WhatsApp Desktop sayesinde Mac işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Burada WhatsApp masaüstü için Mac işletim sistemi ile uyumlu eski WhatsApp sürümlerini bularak Mac işletim sisteminiz de indirebilir ve çalıştırabilirsiniz.

İstediğiniz Mac WhatsApp Desktop sürümüne dokunarak bilgisayarınıza indirin ve iletişim programı olan WhatsApp kurun. Sayfada yer alan WhatsApp eski sürümü sadece Mac işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmıştır. MAC işletim sistemi kullanıyor ve WhatsApp masaüstü uygulamasını çalıştırmak istiyorsanız indiriniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

WhatsApp Desktop MAC 0.2.684
WhatsApp Desktop Mac 2.2019.6

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: macOS Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Hülya Urgan 8 Mart 2022

  Teşekkürler sayenizde eski sürümü çalıştı. Tüm emeği geçenlere teşekkürler.

  1. Moderatör 9 Mart 2022

   Selam Hülya Hanım, görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz.