Yorum Yazın

MAC işletim sistemi kullanıcıları için WhatsApp MAC edinin.MAC işletim sisteminizde WhatsApp Desktop ile arkadaşlarınızla ücretsiz olarak iletişim sağlayın.

WhatsApp Desktop Mac Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WhatsApp Desktop Mac 0.2.684 İndir Bilinmiyor 51.7 MB.
WhatsApp Desktop Mac 2.2019.6 İndir Mayıs 2020 127 MB.

WhatsApp Desktop Mac Hakkında

WhatsApp iler arkadaşlarınızla, ailenizle ve diğer arkadaşlarınızla ücretsiz olarak iletişime geçin. Resim paylaşın, video gönderin ve diğer WhatsApp iletişim araçlarından istediğinizi kullanın.

WhatsApp ile arkadaş eklemek istiyorsanız arkadaşınızın veya başka tanıdığınız birinin cep telefonu numarasını yazarak aratabilirsiniz, eğer arattığınız kişide WhatsApp uygulamasını kullanıyorsa o kişiyi görebilir ve onunla iletişime geçebilirsiniz. Kişinin WhatsApp kullanması WhatsApp ile iletişim için gereklidir.

Şu anda en çok kullanılan iletişim araçlarından olan WhatsApp en çok kullanılmasının sebebi internet üzerinden görüşmeleri ücretsiz olarak yaptırmasından kaynaklanmaktadır. Cep telefonu kullanıcıların yoğunlukta olduğu WhatsApp siz Mac işletim sisteminde çalıştırabilir cep telefonu kullanmasanız dahi WhatsApp Desktop sayesinde Mac işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Burada WhatsApp masaüstü için Mac işletim sistemi ile uyumlu eski WhatsApp sürümlerini bularak Mac işletim sisteminiz de indirebilir ve çalıştırabilirsiniz.

İstediğiniz Mac WhatsApp Desktop sürümüne dokunarak bilgisayarınıza indirin ve iletişim programı olan WhatsApp kurun. Sayfada yer alan WhatsApp eski sürümü sadece Mac işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmıştır. MAC işletim sistemi kullanıyor ve WhatsApp masaüstü uygulamasını çalıştırmak istiyorsanız indiriniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
WhatsApp Desktop MAC 0.2.684
WhatsApp Desktop Mac 2.2019.6

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.