Yorum Yazın

Popüler ses açma programından olan Winamp programını site içerisinde indirmelerini bulabilirsiniz.

Winamp Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Winamp 0.20 İndir Nisan 1997 134 KB.
Winamp Full 2.92 İndir Haziran 2003 2.3 MB.
Winamp Full 5.666 İndir Aralık 2013 12 MB.

Winamp Hakkında

Bilinen en eski müzik açma programlarından olan Winamp Mp3 formatının öncüsüdür. İlk başlarda ses dosyalarını açmaya yarayan Winamp ilerleyen zamanlarda video açma özelliğini de eklenmiştir. Winamp, Nullsoft tarafından geliştirilmektedir.

Mp3, waw, mpeg uzantılı dosyaları Winamp ile rahatlıkla bilgisayarınızda açarak yüksek kaliteli ses ile bilgisayarınızda dinleyebilirisiniz.

Ayrıca bu müzik programı size tema değiştirme, müzik listenizi oluşturma, internet üzerinden ses ve radyoları açma, ses kalitesini değiştirme, mono ve stereo olarak müzikleri dinleme imkânı da sunmaktadır.

Çok dil desteği bulunan Winamp player Türkçe dil seçeneği de bulunmaktadır. Tema olarak yaklaşık internet üzerinden yirmi binden fazla tema olduğu sanılmaktadır.

Winamp eski sürümlerden dilediğinizi bilgisayarınıza dokunarak indirebilirsiniz. Tüm sürümler için sürüm numarası, sürüm yayınlanma tarihi ve bilgisayarınız için indirilecek boyut bilgisi sayfa içerisinde yer almaktadır. Burada yer alan eski sürümleri tümünü bilgisayarınıza indirebilir arşiv olarak saklayabilirsiniz.

Winamp hakkında da ufak ve son bilgi de verelim. Aralık 2013 tarihinden sonra Winamp artık yeni sürüm yayınlamayacak ve en son sürümü 5.666 olacaktır. Aralık 2013 tarihinden sonra 5.666 versiyonu hariç başka bir versiyon yayınlanmayacaktır.

Winamp programı kullanmakta sıkıldıysanız veya değişik tarz Winamp’a benzer program arıyorsanız site içerisinde Winamp alternatif programlar sayfasına giderek Winamp alternatifi programları görerek indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Winamp 0.20
Winamp 2.92
Winamp 5.666

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.