Yorum Yazın

WinBin2Iso programını sayfa içerisinden indirerek kullanabilirsiniz.

WinBin2Iso Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WinBin2Iso 3.19 Build 001 İndir Nisan 2019 49.4 KB.
WinBin2Iso 3.35 (64 Bit) İndir Eylül 2019 57.6 KB.
WinBin2Iso 3.35 (32 Bit) İndir Eylül 2019 52.6 KB.

WinBin2Iso Hakkında

WinBin2Iso, Nenad Hrg geliştiricisi tarafından hazırlanan BIN CD imaj dosyalarını ISO dosyası olarak dönüştürme yapmanızı sağlayan ücretsiz Windows yazılımıdır. Kurulum gerektirmez. Sadece arşiv dosyasını açarak tek dosya halinde bilgisayarınızda çalıştırarak kalıp dosyası dönüşümü yapabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

WinBin2Iso 3.19 Build 001
WinBin2Iso 3.35

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.