Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

Windows Installer site içerisinde edinerek Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz.

Windows Installer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Windows Installer 3.1 İndirMayıs 20052.5 MB.
Windows Installer 6.0 32 Bit İndirNisan 20081.7 MB.
Windows Installer 2003 4.5 Server İndirMayıs 20082.9 MB.
Windows Installer 4.5 SDK İndirHaziran 20086.8 MB.

Windows Installer Hakkında

Windows Installer Microsoft tarafından kullanıcıların ücretsiz olarak kullanımına sunulan pakettir.

Amacı ise bir uygulamanın yani Windows Installer ihtiyaç duyan bir uygulamanın düzgün bir şekilde çalışması veya bozulmuş olan uygulamaları onarmak amacı taşımaktadır. .msi uzantılı kurulum yazılımlarını bilgisayarda kursanız dahi Windows Installer paketi eğer bilgisayard kurulu değilse kurmuş olduğunuz program çalışmaz ve sizden bilgisayarınıza Windows Installer paketini kurmanızı isteyecektir, kurmadığınız müddetçe de çalışmayacaktır.

Kurulum sırasında eğer sizden kurmanızı isteyecekse site bulunan eski sürümlerden istediğinizin üzerine dokunarak indirebilirsiniz. Windows Installer eski sürümleri için sayfada sürüm numarası, yayın tarihi ve indirme boyutu verilmiştir. İndirmeyi bu özelliklere bakarak ta yapabilirsiniz.

Unutmayınız başta da anlattığımız üzere gibi bu bir (gereksinim) pakettir. Kurulum bittikten sonra çalıştırmak için dosya aramayınız. .msi uzantılı programlarının kurulum sonunda çalışması için gerekli dosyaları sizin bilgisayarınıza yükler ve sizden .msi ile kurduğunuz programı bu paketi kurduktan sonra çalıştırabilirsiniz. Ayrıca .msi kurulumunu da başarılı bir şekilde yapmanız için size yardımcı olacak dosyaları bilgisayarınıza yükleyecektir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Windows Installer 4.5 SDK

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

2 Yorum Var “Windows Installer Eski Sürüm İndir”

    1. Fahriye Hanım Merhaba, bilgisayarınızda bulunan Windows Installer paketini Windows denetim masasına giderek onarınız veya siliniz. Sildikten sonra site içerisinde bulunan Windows Installer 4.5 SDK eski sürümü indirerek yükleyiniz. Sistemin yenilenmesi için bilgisayarınızı kapatmanızı isteyecektir bilgisayarınızı kapınız ve tekrar açınız. iTunes programını çalıştırınız.