Yorum Yazın

Windows Media Player, Microsoft tarafından sunulan Windows medya oynatıcısı yazılımıdır.

Windows Media Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Windows Media Player 4.10.1998 İndir Ocak 1998 156 KB.
Windows Media Player 9 İndir Aralık 2002 13.3 MB.
Windows Media Player 11 (TR) İndir Şubat 2009 24.5 MB.

Windows Media Player Hakkında

Windows Media Player Microsoft tarafından kullanıcıları ücretsiz kullanımına sunulan en eski media oynatma yazılımlarından ve popüler olan ev en çok kullanılan video ev ses oynatma programıdır.

Program ile binlerce ses ve video dosyalarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde oynayabilir, oynatma listenizi hazırlayabilir, ileri, geri hızlı oynatma, durdurma, duraklatılan yerden tekrar devam etme işlemlerini yapabilir, çevrimiçi müzik veya video izleyebilirsiniz. Skin desteği ile ara yüzü değiştirebilir veya standart olarak bırakarak sadece ve kolay kullanım sayesinden sadece kullanmak için Windows Media Player’ı kullanabilirsiniz.

Windows Media Player Microsoft bir çok sürümünü yıllarca kullanıcıların kullanımına sunmuştur. Sayfa içerisinde Windows Media Player eski sürümlerinden istediğiniz bilgisayara indirerek kullanabilirsiniz.

Windows Media Player 4.10.1998 sürümü sade ve kurulum gerektirmez, Windows Media Player 9 ve 11 sürümü kurulum gerektirmektedir. Windows işletim sisteminden özellikle eski tarz bilgisayar kullanıcıları için popüler olan Windows Media Player eski sürümlerini sayfa içerisinde kullanıcılar indirmesi için hazır istediğiniz sürümü Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Windows Media Player 4.10.1998
Windows Media Player 9
Windows Media Player 11

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.