Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 25 saniye

Yorum Yazın.

Winrar sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programı için eski sürümlerden istediğinizi bilgisayarınıza indirin ve kullanın.

Winrar Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WinRAR 2.00 İndir Eylül 1996 443 KB.
WinRAR 3.10 İndir Aralık 2002 942 KB.
Winrar 4.20 Türkçe Final (32 Bit) İndir Haziran 2012 1.5 MB.
Winrar 5.50 Türkçe Final (32 Bit) İndir Nisan 2017 1.9 MB.
Winrar 5.50 Türkçe Final (64 Bit) İndir Nisan 2017 2.1 MB.
Winrar 5.61 Türkçe (64 Bit) İndir Ekim 2018 3 MB.
Winrar 5.61 Türkçe (32 Bit) İndir Ekim 2018 2.8 MB.

Winrar Hakkında

Winrar klasör veya dosyaları daha doğrusu tüm verileri sıkıştırmak ve sıkıştırılmış olan verileri açmak için kullanacağınız veri sıkıştırma ve açma programıdır. win.rar GmbH tarafından yapılan deneme sürüm olarak kullanıma izin verilen bilgisayar yazılımıdır.

İlk başlarda bilinmeyen Winrar ilerleyen zamanlarda en çok kullanılan ve popüler veri sıkıştırma ve açma programı olmuş başarı sağlamıştır. Winrar şu ana kadar en çok kullanılan sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programları arasındadır o şekilde devam etmektedir. Bunun nedeni verileri güvenli bir şekilde ve iyi sıkıştırması, kullanım kolaylığı, birçok yazılımcının bu programı kullanmasından dolayıdır.

Winrar programını bilgisayarınıza kurduktan sonra hiç bir ayarlama yapmadan klasör veya dosyaları üzerinden mouse ile sağ tuş ile tüm işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Veri sıkıştırma, veri açma için sadece yapmanız gereken mouse sağ tuşunu kullanmak ve hangi işlemi yapmak istiyorsanız işleme menüsünden onay vermeniz yeterlidir.

Burada sizlere Winrar eski sürümlerinden popüler ve en çok indirilenleri vermeye çalışıyoruz. Sitede ki eski sürümler yenilenmektedir. Bu yenilenme indirme sayısına göredir. Siz istediğiniz eski sürümü indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz tüm versiyonlar Windows ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Winrar eski sürümünü arıyor ve eski sürümlerden edinmek istiyorsanız sayfayı kullanarak bu ihtiyacınızı bilgisayarınız için giderebilirsiniz.

WinRAR 2.00 Eski Sürüm Görünümü
WinRAR 3.10 Eski Sürüm Görünümü
Winrar 4.20 Eski Sürüm Görünümü
Winrar 5.50 Eski Sürüm Görünümü
Winrar 5.61 Türkçe Eski Sürümü Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.