Yorum Yazın

WinScan2PDF, PDF yazıcı programını sayfa içerisinde bularak Windows için kullanabilirsiniz.

WinScan2PDF Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WinScan2PDF 4.63 İndir Kasım 2018 118 KB.
WinScan2PDF 5.21 İndir Şubat 2020 115 KB.
Winscan2PDF 7.31 İndir Ağustos 2021 177 KB.

WinScan2PDF Hakkında

WinScan2PDF, Nenad Hrg tarafından geliştirilen tarayıcınızdan tarattığınız belgeleri PDF formatında bilgisayarınıza kayıt etmenize yarayan ücretsiz Windows için yazılımdır. Bu program ile tüm tarayıcılarda kullanabilir, isteğe göre çeviri özelliğini kullanabilir, çoklu sayfa desteği ile birden çok sayfayı taratabilir, bunları birleştirerek bir PDF haline getirebilirsiniz.

Türkçe dil seçeneği olan bu program ile önceki taranan verileri silme, geçici tarama dizini oluşturma, PDF sayfa ayarlama A4, A5 ve diğer boyular gibi, PDF kalitesini seçebilme gibi özelliklerde bulunmaktadır. Kurulumsuz çalışabilen WinScan2PDF PDF oluşturmak ve sınırsız kullanmak isteyenler için baş tercih olabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

WinScan2PDF 4.63
WinScan2PDF 5.21
Winscan2PDF 7.31

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.