WinSCP Eski Sürüm İndir

WinSCP, Ftp programlarından olup tamamen ücretsiz FTP programıdır. WinSCP eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek kurun ve kullanın.

WinSCP Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
WinSCP 5.11.2 İndirEkim 20178.9 MB
WinSCP 5.19.9 İndirAralık 20199.3 MB

WinSCP Hakkında

WinSCP, pek bilinmeyen FTP programlarından birisidir. Tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olan WinSCP Martin Prikryl geliştirilmektedir.

Ücretsiz tam sürüm Ftp programı kullanmak isteyenler WinSCP ile sunucuya dosya, dosyalar ve klasör gönderme, isim değiştirme, gönderim süresini öğrenme, gönderimin tahmini ne kadar kaldığını görme, program içerisinde sunucu da bulunan dosyaların kodlarını değiştirme. SSH protokolü ile çalışma, dosyaların boyutu, değiştirme tarihi, yükleme tarihine göre sıralaması ne kadar dosyanın sunucu üzerinde ne kadar boyutta olduğunu öğrenme gibi işleri yapabilmenize imkân sağlamaktadır. SFTP ve SCP desteği de bulunmaktadır.

Kolay kurulum ve sürekle bırak özelliği ile sunucularınıza rahatlıkla veri gönderebilir, değişlikleri yaparak sitenizi takip üzerinde son yaptığınız değişiklileri detaylı bir şekiled takip edebilirsiniz.

WinSCP aynı zamanda sunucular arasında dosya paylaşımı yapabilir. Sunucular arasında dosya paylaşım hızı yüksek ve güvenlidir.

Sayfada yer alan WinSCP eski sürüm için sürüm numarası, sürüm indirme boyutu ve sürümüm yayınlanma tarihi verilmiştir. Eski sürüme dokunarak bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Burada verilen eski sürüm sadece Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz.

Diğer işletim sistemlerinden WinSCP çalışmayacaktır. Windows işletim sistemi kullanıcı iseniz WinSCP programını bilgisayarınıza indirerek kullanınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

WinSCP 5.11-2
WinSCP 5.19.9

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.