Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın.

WinSCP, Ftp programlarından olup tamamen ücretsiz FTP programıdır. WinSCP eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek kurun ve kullanın.

WinSCP Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WinSCP 5.11.2 İndir Ekim 2017 9 MB.

WinSCP Hakkında

WinSCP, pek bilinmeyen FTP programlarından birisidir. Tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olan WinSCP Martin Prikryl geliştirilmektedir.

Ücretsiz tam sürüm Ftp programı kullanmak isteyenler WinSCP ile sunucuya dosya, dosyalar ve klasör gönderme, isim değiştirme, gönderim süresini öğrenme, gönderimin tahmini ne kadar kaldığını görme, program içerisinde sunucu da bulunan dosyaların kodlarını değiştirme. SSH protokolü ile çalışma, dosyaların boyutu, değiştirme tarihi, yükleme tarihine göre sıralaması ne kadar dosyanın sunucu üzerinde ne kadar boyutta olduğunu öğrenme gibi işleri yapabilmenize imkân sağlamaktadır. SFTP ve SCP desteği de bulunmaktadır.

Kolay kurulum ve sürekle bırak özelliği ile sunucularınıza rahatlıkla veri gönderebilir, değişlikleri yaparak sitenizi takip üzerinde son yaptığınız değişiklileri detaylı bir şekiled takip edebilirsiniz.

WinSCP aynı zamanda sunucular arasında dosya paylaşımı yapabilir. Sunucular arasında dosya paylaşım hızı yüksek ve güvenlidir.

Sayfada yer alan WinSCP eski sürüm için sürüm numarası, sürüm indirme boyutu ve sürümüm yayınlanma tarihi verilmiştir. Eski sürüme dokunarak bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Burada verilen eski sürüm sadece Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz.

Diğer işletim sistemlerinden WinSCP çalışmayacaktır. Windows işletim sistemi kullanıcı iseniz WinSCP programını bilgisayarınıza indirerek kullanınız.

WinSCP 5.11.2 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.