Yorum Yazın

WinThruster ile kayıt defterini düzenleyebilir, düzeltebilir, bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz.

WinThruster Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WinThruster 1.3.4.136 İndir Mayıs 2018 2.5 MB.
WinThruster 1.5.7.181 İndir Nisan 2019 2.3 MB.
WinThruster 7.0.1.1 İndir Mayıs 2020 4.7 MB.

WinThruster Hakkında

WinThruster, Solvusoft Corporation tarafından kullanıcıların kullanıma sunulan deneme sürümü olan sistem bakım ve bilgisayarın hızını artırmaya yardımcı Türkçe bir yazılımdır.

WinThruster ile bilgisayarınızda bulunan kayıt (Regedit) defteri sorunlarını girebilir regedit kayıtlarınızı yedek alabilir, özelleştirebilir, gereksiz dosyalarını bilgisayarınızdan silebilir, atık dosyaları temizleyebilir, geçersiz olan kısa yolları onarabilir, başlangıç menüsünü yönetebilir.

Sisteminizi optimize edebilir, güvenliğinizi ve internet güvenliğinizi optimize ederek hızlandırabilir, bilgisayarınızın performansını inceleyerek müdahale edebilir, bilgisayarınızın sistem özelliklerini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Tanımlayıcı ve sorunlar alanında bilgisayarınızda oluşan, oluşmuş olan sorunları görerek onarma isteğinde bulabilir, dosya bağlantı sorunlarını, Com/ActiveX kayıtları sorunlarını, dosya ve yol referans sorunlarını, program kaldırma sırasında oluşan kayıt sorunlarını, MUI dil paketi temizleme işlemini yapabilir.

Bilgisayarınızdan temizlemek için gereksiz olan tüm dosyalarının ismini yolunu ve diğer detaylarını görerek direk olarak hepsini silebilir veya istediğiniz gereksizi dosyaları manüel olarak siz seçerek silebilirsiniz. Program ile daha birçok performans artırma yöntemleri size sunulmaktadır. Ön belleği etkinleştirme, Microsoft’a hata raporu gönderme, başlangıçta açılan programları görme ve temizleme gibi daha birçok işlemi yapabilmeniz mümkün.

Bu işlemlerin tümünü sadece taratarak program ile program içerisinde tek tuşla yapabilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip olan WinThruster bilgisayarınızın bakımını basitçe yapmanız için size yeterli olacak bir sistem bakım programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
WinThruster 1.3.4.136
WinThruster 1.5.7.181
WinThruster 7.0.1.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.