Yorum Yazın

WinToUSB yazılımını sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza WinToUSB indirerek kullanabilirsiniz.

WinToUSBEski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WinToUSB 4.1 İndir Ağustos 2018 5.3 MB.

WinToUSB Hakkında

WinToUSB, EasyUEFI tarafından geliştirilen USB belleğinizi bootable özelliği sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. İşletim sistemi kurmak istiyor ve kurmak istediğiniz masa üstü ve diz üstü bilgisayarınızda DVD, CD yoksa bu program ile Flash belleğinize Windows işletim sisteminin ISO kalıbı oluşturarak USB girişi sayesinde Windows işletim sistemini kurabilirsiniz.

Programın Türkçe dil seçimi mevcuttur, kurulum sırasında dil seçimini Türkçe olarak seçerseniz Türkçe olarak çalışacaktır. İsterseniz diğer dillerde kurulumda seçerek o seçmiş olduğunuz dilde kullanabilirsiniz. Dil seçimini program içerisinde Araçlar içerisinde Dil menüsünden sonra da değiştirebilirsiniz. Program içerisinde Windows yükleme USB oluşturucusu, CD/DVD’den ISO’ya özelliklerini yine program içerisinde araçlar menüsünden görebilirsiniz.

Burada yer alan program aksi indirme seçeneğinin yanında 32 bit ve 64 bit olarak belirtilmedikçe her iki Windows bit sürümü için kullanılabilir ve Windows kurmak için USB bootable ISO dosyası oluşturabilir.

Sayfa içerisinde WinToUSB için sürümü, indirme boyutu ve yayınlanma tarihini görebilirsiniz. Bu şekilde indirmiş olduğunuz WinToUSB eski sürüm hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz. Bu program ve site içerisinde yer alan diğer eski sürüm programlar zararlı yazılımlara karşı denetlenmiş olup, herhangi bir sorun ile karşılaşılmamıştır. Güvenle indirerek kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
WinToUSB 4.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.