Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 46 saniye

Yorum Yazın.

WinUHA ile verilerinizi sıkıştırabilir veya sıkıştırılmış verileri açabilirsiniz. Sayfa içerisinden WinUHA eski sürün numarası, eski sürümün indirme boyutu ve hangi tarihte yayınladığını görerek bilgisayarınıza eski sürümü indirebilirsiniz.

WinUHA Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
WinUHA 2.0 İndirŞubat 20051.3 MB.

WinUHA Hakkında

WinUHA gelişmiş özelliklere sahip güçlü sıkıştırma programlarındandır. Program tamamen ücretsiz olarak sunulup tüm sürümler için ücretsiz olarak Salvatore Ravida tarafından Windows kullanıcıları sunulmuştur.

WinUHA ile büyük dosyalarınızı part, part yani parça, parça olarak sıkıştırabilir, .uha dosyasını açabilir veya .uha uzantılı sıkıştırma yapabilir, programın kendi orijinal uzantısıdır .uha eğer bir sıkıştırılmış verinin uzantısı .uha ise bu uzantının boyutu ne olursa olsun WinUHA ile rahatlıkla açabilirsiniz.

Rar ve zip uzantıları da açar, program içerisinde sıkıştırma oranını görebilir, sıkıştırılmış verilerin üzerisine açmadan yeni verileri gönderebilir ve bu verileri de aynı dosya içerisinde sıkıştırabilir, açmakta olduğunuz arşiv dosyasını içeriğini görüntüleyebilir.

Klasör, dosya ve diğer verileri büyük simge veya küçük simge, detaylı klasör ve dosyaları görünüm olarak değiştirme, yazma ve diğer dosya ve klasör ayrıntılarını görebilirsiniz.

Ücretsiz ve gelişmiş özelliklere sahip güçlü bir sıkıştırma programına bakıyorsanız bu program WinUHA olabilir. Bilgisayarınızda kullanarak test etmenizi önereceğimiz veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programları arasındadır. Program Windows 10 da dâhil olmak üzer tüm Windows işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

WinUHA 2.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.