Yorum Yazın

WinUHA ile verilerinizi sıkıştırabilir veya sıkıştırılmış verileri açabilirsiniz. Sayfa içerisinden WinUHA sürüm numarası, sürümün indirme boyutu ve hangi tarihte yayınladığını görerek bilgisayarınıza sürümü indirebilirsiniz.

WinUHA Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WinUHA 2.0 İndir Şubat 2005 1.4 MB.

WinUHA Hakkında

WinUHA gelişmiş özelliklere sahip güçlü sıkıştırma programlarındandır. Program tamamen ücretsiz olarak sunulup tüm sürümler için ücretsiz olarak Salvatore Ravida tarafından Windows kullanıcıları sunulmuştur.

WinUHA ile büyük dosyalarınızı part, part yani parça, parça olarak sıkıştırabilir, .uha dosyasını açabilir veya .uha uzantılı sıkıştırma yapabilir, programın kendi orijinal uzantısıdır .uha eğer bir sıkıştırılmış verinin uzantısı .uha ise bu uzantının boyutu ne olursa olsun WinUHA ile rahatlıkla açabilirsiniz.

Rar ve zip uzantıları da açar, program içerisinde sıkıştırma oranını görebilir, sıkıştırılmış verilerin üzerisine açmadan yeni verileri gönderebilir ve bu verileri de aynı dosya içerisinde sıkıştırabilir, açmakta olduğunuz arşiv dosyasını içeriğini görüntüleyebilir.

Klasör, dosya ve diğer verileri büyük simge veya küçük simge, detaylı klasör ve dosyaları görünüm olarak değiştirme, yazma ve diğer dosya ve klasör ayrıntılarını görebilirsiniz.

Ücretsiz ve gelişmiş özelliklere sahip güçlü bir sıkıştırma programına bakıyorsanız bu program WinUHA olabilir. Bilgisayarınızda kullanarak test etmenizi önereceğimiz veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programları arasındadır. Program Windows 10 da dâhil olmak üzer tüm Windows işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
WinUHA 2.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.