Wise Care 365 Eski Sürüm İndir

Wise Care 365 için sayfa içerisinde bularak sayfadan indirerek kullanabilirsiniz.

Wise Care 365 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Wise Care 365 5.2.1 İndir Kasım 2018 9.6 MB
Wise Care 365 5.4.1.537 İndir Eylül 2019 9.5 MB
Wise Care 365 5.5.4.549 İndir Mayıs 2020 9.7 MB

Wise Care 365 Hakkında

Wise Care 365, WiseCleaner tarafından geliştirilen bilgisayar hataları ve performansını artırmaya yardımcı ücretsiz programdır.

Bilgisayar zamanla yavaşlar bu veri yükleme, internet üzerinden indirme yapma gezinme, program ekle kaldır işlemleri, regedit işlemlerinden silinmeyen, onarılmayan, hatalı kayıt (regedit) girişleri gibi daha birçok nedenden kaynaklanmaktadır.

Program Türkçe dil de dâhil birçok dilde desteklemektedir. Program içerisinde bulunan PC kontrolü menüsünü kullanarak bilgisayar sağlığını kontrol edebilir, hataları düzeltebilir. Sistem temizleyici menüsünden kayıt defteri temizleme, genel temizleme, sistem hafifletme işlemlerini yapabilir.

Sistem iyileştirme menüsünden performans artırmak için disk (sürücü) birleştirme, kayıt (regedit) defteri birleştirme, başlangıç yöneticisi menüsünden başlangıçta açılan sistemi yavaşlatan programı kaldırma, gizlilik koruyucu ve sistem izleme hataları izleme sırasında görme ve analiz edebilme gibi menüleri kullanabilirsiniz.

PC performansını, hataları onaran ücretsiz olan bu programı bilgisayar yavaşlamasından şikâyet edenler, bilgisayarda fazla sayıda çöp dosya olan, hard disk kapasitesinin şişmesini yani dolmasına engel olmak isteyenler kullanabilir. Program Türkçe olduğundan kullanımı kolaydır. Programı kullanırken sadece yapmanız gereken hangi iyileştirmeyi yapmak istiyorsanız taratmak ve onarmak bu şekilde kolaylık programı acemi kullanıcı dahi olsanız yönetebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Wise Care 365 5.2.1
Wise Care 365 5.4.1.537
Wise Care 365 5.5.4.549

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.