Yorum Yazın

Wise Care 365 için sayfa içerisinde bularak sayfadan indirerek kullanabilirsiniz.

Wise Care 365 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Wise Care 365 5.2.1 İndir Kasım 2018 9.6 MB.
Wise Care 365 5.4.1.537 İndir Eylül 2019 9.5 MB.
Wise Care 365 5.5.4.549 İndir Mayıs 2020 9.7 MB.

Wise Care 365 Hakkında

Wise Care 365, WiseCleaner tarafından geliştirilen bilgisayar hataları ve performansını artırmaya yardımcı ücretsiz programdır.

Bilgisayar zamanla yavaşlar bu veri yükleme, internet üzerinden indirme yapma gezinme, program ekle kaldır işlemleri, regedit işlemlerinden silinmeyen, onarılmayan, hatalı kayıt (regedit) girişleri gibi daha birçok nedenden kaynaklanmaktadır.

Program Türkçe dil de dâhil birçok dilde desteklemektedir. Program içerisinde bulunan PC kontrolü menüsünü kullanarak bilgisayar sağlığını kontrol edebilir, hataları düzeltebilir. Sistem temizleyici menüsünden kayıt defteri temizleme, genel temizleme, sistem hafifletme işlemlerini yapabilir.

Sistem iyileştirme menüsünden performans artırmak için disk (sürücü) birleştirme, kayıt (regedit) defteri birleştirme, başlangıç yöneticisi menüsünden başlangıçta açılan sistemi yavaşlatan programı kaldırma, gizlilik koruyucu ve sistem izleme hataları izleme sırasında görme ve analiz edebilme gibi menüleri kullanabilirsiniz.

PC performansını, hataları onaran ücretsiz olan bu programı bilgisayar yavaşlamasından şikâyet edenler, bilgisayarda fazla sayıda çöp dosya olan, hard disk kapasitesinin şişmesini yani dolmasına engel olmak isteyenler kullanabilir. Program Türkçe olduğundan kullanımı kolaydır. Programı kullanırken sadece yapmanız gereken hangi iyileştirmeyi yapmak istiyorsanız taratmak ve onarmak bu şekilde kolaylık programı acemi kullanıcı dahi olsanız yönetebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Wise Care 365 5.2.1
Wise Care 365 5.4.1.537
Wise Care 365 5.5.4.549

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.