Wise Registry Cleaner Eski Sürüm İndir

Wise Registry Cleaner ile kayıt defteri sorunlarını çözebilirsiniz.

Wise Registry Cleaner Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Wise Registry Cleaner 9.22.595 İndir Temmuz 2016 3.9 MB
Wise Registry Cleaner 10.2.7.687 İndir Aralık 2019 3 MB

Wise Registry Cleaner Hakkında

Wise Registry Cleaner, WiseCleaner tarafından hazırlanan bir tuşla kayıt defteri hatalarını ve geçersiz kayıt defteri girdilerini çözebileceğiniz ücretsiz yazılımdır. Kayıt defteri (regedit) düzenleme haricinde bilgisayar için yedeklemede yapabilirsiniz. Kayıt defteri sorunlarını çözerek sisteminizi de bu sistem araçı ile hızlandırabilirsiniz.

Reklam Alanı
Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Wise Registry Cleaner 9.22.595
Wise Registry Cleaner 10.2.7.687

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.