WooCommerce WordPress E-Ticaret Eklentisi Eski Sürüm İndir

WordPress için satış yapma eklentisi olan WooCommerce eklentisini sayfa içerisinde bularak indirebilir, WordPress sitenize entegre edebilirsiniz.

WooCommerce Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WooCommerce 3.5.3 İndir Aralık 2018 3.7 MB
WooCommerce 3.5.6 İndir Mart 2019 3.7 MB
WooCommerce 3.7.0 İndir Ağustos 2019 3.7 MB
WooCommerce 3.8.0 İndir Kasım 2019 4.6 MB
WooCommerce 4.1.0 İndir Mayıs 2020 7.3 MB

WooCommerce Hakkında

WooCommerce, Automattic tarafından yazılan açık kaynak kodlu WordPress siteleri için E-ticaret eklentisidir. Bu eklenti ile WordPress sitesinde satış işlemi yapabilir, ürün işlemleri, satın alma işlemlerini gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Reklam Alanı
Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

WooCommerce 3.5.3
WooCommerce 4.1.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

3 Yorum

 1. Necati Çağdaş 30 Aralık 2018

  Bazı sitelerde satış yapıyorlar. Bunla mı yapıyorlar bilgi verebilir misiniz?

  1. Moderatör 31 Aralık 2018

   Merhaba Necati Bey, hangi site olduğunu yazmadığınız için evet bunla yapılmış diyemiyoruz.

   WooCommerce WordPress sitelerine entegre edilen şu anda kullanımı kolay en çok kullanılan e-ticaret sitesi oluşturma yazılımıdır. WordPress ile site oluşturma eklentiyi entegre etme basittir.

   Sizin yapmanız gereken bir host firmasından asp host almanız 10 Türk lirasına kadar satın alabiliyorsunuz. Aldığınız hosta ilk olarak WordPress sonra da bu eklentiyi yüklemiz. Eklenti gelişmiş özelliklere sahip eklentiyi kurduğunuzda basit olduğunu sizde göreceksiniz. Eğer bilgisayar için çok az bilginiz var site yapma, kurma işlemini bilmiyorsanız host firmasından yardım alabilirsiniz.

   Birçok host firması WordPress kurarak eklentiyi yüklemektedir. Size sadece bilgileri girmek kalır. Bizlerde sürekli burayız kurma işlemi yaptıktan sonra takıldığınız yerde bize buradan da sorabilirsiniz.

  2. Hakkı Duyan 25 Mayıs 2022

   Necati Bey site WordPress ile yapılmış eticaret eklentisi sayfada olan eklentidir.