WordPress Importer (WordPress Aktarıcısı) Eski Sürüm İndir

WordPress Importer eklentisini sayfa içerisinde bularak WordPress sisteminizde kullanabilirsiniz.

WordPress Importer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WordPress Importer 0.6.4 İndir Mart 2018 19 KB
WordPress Importer 0.6.4 (Mayıs 2019) İndir Mayıs 2019 19 KB
WordPress Importer 0.7 İndir Nisan 2020 24.6 KB

WordPress Importer Hakkında

WordPress Importer (WordPress Aktarıcısı), wordpressdotorg tarafından yazılan WordPress için yazı, sayfa, yorum, meta girişleri, kategoriler, etiketler ve yazarlar için alınan veri yedeğini WordPress atarmada kullanabileceğiniz popüler WordPress yedek yükleme eklentisidir.

Mayıs 2019 ayında gelen güncellemede sürüm numarası tekrar 0.6.4 olarak yayınlandı. Eklenti güncellendi fakat WordPress tarafından sürüm numarası değiştirilmedi sitede WordPress Importer 0.6.4 (Mayıs 2019) olarak indirmesi verilmiştir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

WordPress Importer 0.6.4
WordPress Importer 0.7

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.