WP Broken Link Status Checker (WordPress Kırık Link Tespit Eklentisi) Eski Sürüm İndir

WP Broken Link Status Checker, WordPress için kırık link bulma eklentisidir. WordPress yapısı için entegre edebilirsiniz.

WP Broken Link Status Checker Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WP Broken Link Status Checker 1.0.4 İndir Şubat 2017 380 KB
WP Broken Link Status Checker 1.0.6 İndir Mart 2019 381 KB

WP Broken Link Status Checker Hakkında

WP Broken Link Status Checker, Pau Iglesias, SeedPlugins tarafından yapılmış WordPress internet sitesi için site içerisinde tüm bağlantıları aratarak kırık linkleri bulma eklentisidir. Eklenti tarama, bulma mantığı ile çalışmaktadır. Eklentiyi kurduktan sonra link, resim ve diğer bağlantıların tümünü isteğinize göre seçim yaparak taramasını istersiniz. Tarama site büyüklüğüne bağlı belli bir süre çalışarak tarama sonuçlarını size verir.

WordPress wp broken link status checker eklentisi ile link, resim, tüm url adreslerini, yeniden yönlendirme yapılmışsa yönlendirme doğruluğunu, hatalı biçimlenmiş url yapılarını görebilirsiniz. Site içerisinde bulunan 200s Success, 300s Redirections, 400s Errors ve 500s Server Error sorunlarını bu eklenti ile bulabilir olan sorunları sırası ile düzeltebilirsiniz.

Eklenti yazılar, sayfalar ve zamanlanan yazılar tümü için arama yaparak size sonuçları verir. Eklentiyi bir kere kullanarak tarama, düzeltme işleminden sonra tekrar kırık linkleri aratarak eksik olup, olmadığını test edebilirsiniz. Bu eklenti ile kırık olan link adreslerini kolaylıkla görebilir, düzeltebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

WP Broken Link Status Checker 1.0.4
WP Broken Link Status Checker 1.0.6

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Şahin Yıldırım 12 Ocak 2020

  Eklenti kırık link bulmada 10 numara 5 yıldız ayın sonunda kontrol amaçlı yüklüyorum test ediyor sonra tekrar siliyorum. Resim, link hiçbir kırık linki kaçırmıyor etiketler hariç etiketi taramıyor ama yazı için tamamen tarama bitince kırıkları düzeltiyor bir ay sonra tekrar aynı işlemi yaparak tekrar siliyorum eklenti fazla olma yavaşlama sıkıntısı olmadan çalışıyor.

  WordPress için kırık linkleri bu şekilde tespit edebilirsiniz. Siteyi takip ediyorum eklenti hakkında sormak istediğiniz olursa bana sorabilirsiniz ücretsiz yardımcı olurum sorusu olan sorabilir.

 2. Orhan Çağlayan 9 Ocak 2019

  Kırık linklerin tümünü buluyor mu?

  1. Moderatör 12 Ocak 2019

   Orhan Bey merhaba, alt tarafta yazdığımız gibi sitede kullandığımız bir wp eklentisidir. Dış link adresi, içi link adresi, resimler ve diğer site içerisinde bağlantıların tümünü taratarak size liste olarak vermektedir. Size sadece düzeltmek kalıyor.

   Eklentinin önemli özelliği ise siz çalıştırırsanız çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı sitede işlemci yükü ve yavaşlık söz konusu olmamaktadır. Kullanmanızı tavsiye ederiz.

 3. Moderatör 1 Ocak 2019

  WP Broken Link Status Checker eklentisi 2 yıldır güncellenmemesine rağmen halen aktif olarak çalışmakta, sorunsuz bir şekilde kırık linkleri bulunmaktadır. Sitede kullanmış olduğu bir eklentidir. WordPress için kırık link tarama ve bulma programı arayanlar için tavsiye ederiz.

  WP Broken Link Status Checker eklentisi hakkında sorunuz olursa buradan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  1. Moderatör 17 Mart 2019

   2 yıla aşkındır WP Broken Link Status Checker eklentisinde güncelleme yapılmıyordu.

   Yaklaşık 5 saat önce bu eklentide yapımcı olan Pau Iglesias ve SeedPlugins tarafından güncelleme yapıldı.