Yorum Yazın - 5 Yorum Var

WP Broken Link Status Checker, WordPress için kırık link bulma eklentisidir. WordPress yapısı için entegre edebilirsiniz.

WP Broken Link Status Checker Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WP Broken Link Status Checker 1.0.4 İndir Şubat 2017 380 KB.
WP Broken Link Status Checker 1.0.6 İndir Mart 2019 381 KB.

WP Broken Link Status Checker Hakkında

WP Broken Link Status Checker, Pau Iglesias, SeedPlugins tarafından yapılmış WordPress internet sitesi için site içerisinde tüm bağlantıları aratarak kırık linkleri bulma eklentisidir. Eklenti tarama, bulma mantığı ile çalışmaktadır. Eklentiyi kurduktan sonra link, resim ve diğer bağlantıların tümünü isteğinize göre seçim yaparak taramasını istersiniz. Tarama site büyüklüğüne bağlı belli bir süre çalışarak tarama sonuçlarını size verir.

WordPress wp broken link status checker eklentisi ile link, resim, tüm url adreslerini, yeniden yönlendirme yapılmışsa yönlendirme doğruluğunu, hatalı biçimlenmiş url yapılarını görebilirsiniz. Site içerisinde bulunan 200s Success, 300s Redirections, 400s Errors ve 500s Server Error sorunlarını bu eklenti ile bulabilir olan sorunları sırası ile düzeltebilirsiniz.

Eklenti yazılar, sayfalar ve zamanlanan yazılar tümü için arama yaparak size sonuçları verir. Eklentiyi bir kere kullanarak tarama, düzeltme işleminden sonra tekrar kırık linkleri aratarak eksik olup, olmadığını test edebilirsiniz. Bu eklenti ile kırık olan link adreslerini kolaylıkla görebilir, düzeltebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
WP Broken Link Status Checker 1.0.4
WP Broken Link Status Checker 1.0.6

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

5 Yorum Var “WP Broken Link Status Checker (WordPress Kırık Link Tespit Eklentisi) Eski Sürüm İndir”

 1. Eklenti kırık link bulmada 10 numara 5 yıldız ayın sonunda kontrol amaçlı yüklüyorum test ediyor sonra tekrar siliyorum. Resim, link hiçbir kırık linki kaçırmıyor etiketler hariç etiketi taramaıyor ama yazı için tamamen tarama bitince kırıkları düzeltiyor bir ay sonra tekrar aynı işlemi yaparak tekrar siliyorum eklenti fazla olma yavaşlama sıkıntısı olmadan çalışıyor.

  WordPress için kırık linkleri bu şekilde tespit edebilirsiniz. Siteyi takip ediyorum eklenti hakkında sormak istediğiniz olursa bana sorabilirsiniz ücretsiz yardımcı olurum sorusu olanlara

  1. Orhan Bey merhaba, alt tarafta yazdığımız gibi sitede kullandığımız bir wp eklentisidir. Dış link adresi, içi link adresi, resimler ve diğer site içerisinde bağlantıların tümünü taratarak size liste olarak vermektedir. Size sadece düzeltmek kalıyor.

   Eklentinin önemli özelliği ise siz çalıştırırsanız çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı sitede işlemci yükü ve yavaşlık söz konusu olmamaktadır. Kullanmanızı tavsiye ederiz.

 2. WP Broken Link Status Checker eklentisi 2 yıldır güncellenmemesine rağmen halen aktif olarak çalışmakta, sorunsuz bir şekilde kırık linkleri bulunmaktadır. Sitede kullanmış olduğu bir eklentidir. WordPress için kırık link tarama ve bulma programı arayanlar için tavsiye ederiz.

  WP Broken Link Status Checker eklentisi hakkında sorunuz olursa buradan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  1. 2 yıla aşkındır WP Broken Link Status Checker eklentisinde güncelleme yapılmıyordu.

   Yaklaşık 5 saat önce bu eklentide yapımcı olan Pau Iglesias ve SeedPlugins tarafından güncelleme yapıldı.