WP-Optimize (WordPress Optimizasyon Eklentisi) Eski Sürüm İndir

WP-Optimize, optimizasyon eklentisi ile WordPress siteyi optimize edebilir, gereksiz kayıtları ve spam yorumları silebilirsiniz.

WP-Optimize Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WP-Optimize 2.2.6 İndir Ekim 2018 439 KB
WP-Optimize 2.2.7 İndir Aralık 2018 598 KB
WP-Optimize 2.2.13 İndir Mart 2019 630 KB
WP-Optimize 3.0.11 İndir Ağustos 2019 784 KB
WP-Optimize 3.0.19 İndir Mart 2020 2 MB
WP-Optimize – Clean, Compress, Cache. 3.1.2 İndir Temmuz 2020 2 MB
WP-Optimize – Clean, Compress, Cache. 3.2.6 İndir Haziran 2022 1.7 MB

WP-Optimize Hakkında

WP-Optimize, David Anderson, Ruhani Rabin ve Team Updraft tarafından yazılan WordPress siteleri için veritabanı optimizasyonu yapma, yazı revizyonları silme önceki yazılan sürümler, otomatik taslakları silme, spam yorumları silme ve geçici yazıları kaldırma gibi işlemlerini yapmanıza yarayan kolay kullanıma sahip WordPress site optimizasyonu eklentisidir. Bu eklenti manüel sorguları çalıştırmadan temizlik yapar, zamanlanarak otomatik çalışma özelliğini kullanılabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

WP-Optimize 2.2.6
WP-Optimize 2.2.7
WP-Optimize 2.2.13
WP-Optimize 3.0.11
WP-Optimize 3.0.19
WP-Optimize – Clean, Compress, Cache. 3.1.2
WP-Optimize – Clean, Compress, Cache. 3.2.6

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.