Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 1 saniye

Yorum Yazın.

WP-Optimize, optimizasyon eklentisi ile WordPress siteyi optimize edebilir, gereksiz kayıtları ve spam yorumları silebilirsiniz.

WP-Optimize Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
WP-Optimize 2.2.6 İndirEkim 2018439 KB.
WP-Optimize 2.2.7 İndirAralık 2018598 KB.
WP-Optimize 2.2.13 İndirMart 2019630 KB.
WP-Optimize 3.0.11 İndirAğustos 2019784 KB.

WP-Optimize Hakkında

WP-Optimize, David Anderson, Ruhani Rabin ve Team Updraft tarafından yazılan WordPress siteleri için veritabanı optimizasyonu yapma, yazı revizyonları silme önceki yazılan sürümler, otomatik taslakları silme, spam yorumları silme ve geçici yazıları kaldırma gibi işlemlerini yapmanıza yarayan kolay kullanıma sahip WordPress site optimizasyonu eklentisidir. Bu eklenti manüel sorguları çalıştırmadan temizlik yapar, zamanlanarak otomatik çalışma özelliğini kullanılabilir.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

WP-Optimize 2.2.6
WP-Optimize 2.2.7
WP-Optimize 2.2.13
WP-Optimize 3.0.11

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.