Yorum Yazın

WP-PostViews, WordPress eklentisini sayfa içerisinde bularak indirebilir, WordPress sitenize yükleyerek, etkinleştirebilirsiniz.

WP-PostViews Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
WP-PostViews 1.75 İndir Mart 2017 14.8 KB.
WP-PostViews 1.76.1 İndir Aralık 2018 14.9 KB.

WP-PostViews Hakkında

WP-PostViews, Lester ‘GaMerZ’ Chan tarafından yazılan WordPress için yazı okuma sayısı gösteren ücretsiz eklentidir. Bu eklenti WordPress sitesine entegre edildiğinde admin paneli yazılar alanında hangi yazıya kaç kişi tarafından okunduğunu / incelendiğini görebilir. En çok okunan ve en az okunan yazıları sıralayabilirsiniz.

Ayrıca Widgete yerleştire bilen bu eklenti site için Winget yani yan menüde ziyaretçilere en çok okunan yazının ne olduğunu da gösterebilirsiniz.

Eklentinin faydası en fazla okunan yazıları ya da en az gelinen yazıları görerek bu yazılar üzerinden geliştirme yapabilir. En çok gelinen yazılara daha da zenginleştirmek için yazı ile alakalı diğer yazılarınızı yazmada içerik bulmanız kolay olacaktır.

WordPress WP-PostViews ayarlamalar alanında ziyaretçi, kayıtlı kullanıcı ya da herkes için sayma yaptırabilir bunlardan birisini hariç tutabilirsiniz. Exclude Bot Views özelliği ile bot görüntülemeleri sayıp saymayacağına, AJAX kullanıp kullanmayacağınıza karar verebilir.

İçerisinde bulunan parametrelerini temada kullanarak istenilen yerde görüntüleme toplam görüntülenme, günlük görüntülenme, yazı tarihi, kategori id gibi gösterebilirsiniz. Yazıları, sayfaları, kategorileri, arama sayfaları ya arşiv sayfasını ayrı tutmasını isteyebilirsiniz.

WP-PostViews önemli özelliği sistem kaynaklarını birçok sayma işlemi yaptığı halde az tüketmesi, tamamen özelleştirile bilinmesi ve kolay kullanıma sahip olmasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
WP-PostViews 1.75
WP-PostViews 1.76.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.