XMPlay Eski Sürüm İndir

XMPlay için eski sürümü arıyorsanız sayfa içerisinde eski sürümü indirerek Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz.

XMPlay Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
XMPlay 3.8.3.3 İndirOcak 2018378 KB
XMPlay 3.8.3.4 İndirOcak 2018378 KB

XMPlay Hakkında

XMPlay ses dosyalarını çalmaya yarayan küçük ama etkili bir ses oynatıcısı programıdır. 1 MB dan daha az yer kaplar, bilgisayarınızda silmeden ses oynatıcıları arasında bu programı arşivlemenizi öneririz.

32 Windows işletim sistemi hem de 64 bir Windows işletim sistemi ikisinde de ayrı, ayrı indirmeden tek dosya üzerinden çalışabilmektedir. Program kurulum gerektirmez direk olarak çalışmaktadır.

Program ile skin yani görünüm değişikliği, eklenti ile daha kaliteli ses ve diğer eklenti işlevleri yapabilir, ses dosyaların hakkında detaylı bilgi alabilir, kaliteden ödün vermeden hızlı ve yüksek kalitede ses dosyalarının tümünü açabilir. 8 bit, 16 bit, 24 bit ve 32 bit ses dosyalarını üzerinden değişiklik yapabilir, arşiv dosyaların içerisinde bulunan ses dosyalarını arşivden çıkarmadan XMPlay ile oynatarak dinleyebilirsiniz.

Program Un4seen Developments tarafından üretilmiş olup tüm sürümleri tamamen ücretsiz olarak sunulmakta, kısıtlama veya program içerisinde eklenti, skin ve diğer işlevleri kullanmak tamamen ücretsizdir.

Unicode desteği bulunan XMPlay Mono ve Stereo ses dosyalarını tek tuşla ya da içerisine sürekle bırak özelliğini kullanarak çalıştırabilmeniz mümkündür.

Windows işletim sistemi için tüm Windows işletim sistemi ve bit sürümlerinde çalışacak eski sürüm ses oynatma programı arıyorsanız XMPlay farkını görmenizde fayda var.

XMPlay 3.8.3.3 ve 3.8.3.4 aynı ay içerisinde sürümleri sunulmuş. Bunun nedeni muhtemelen 3.8.3.3 bazı özellikleri 3.8.3.4 giderildiğini düşünmekteyiz. Sürüm detaylarını xmplay.exe dosyası üzerinden sağa tıklayarak “Özellikler” ve “Ayrıntılar” menüsünden görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

XMPlay 3.8.3.3
XMPlay 3.8.3.4

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.