Yorum Yazın

XMPlay için eski sürümü arıyorsanız sayfa içerisinde eski sürümü indirerek Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz.

XMPlay Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
XMPlay 3.8.3.3 İndir Ocak 2018 378 KB.
XMPlay 3.8.3.4 İndir Ocak 2018 378 KB.

XMPlay Hakkında

XMPlay ses dosyalarını çalmaya yarayan küçük ama etkili bir ses oynatıcısı programıdır. 1 MB. dan daha az yer kaplar, bilgisayarınızda silmeden ses oynatıcıları arasında bu programı arşivlemenizi öneririz.

Hem 32 Windows işletim sistemi hem de 64 bir Windows işletim sistemi ikisinde de ayrı, ayrı indirmeden tek dosya üzerinden çalışabilmektedir. Program kurulum gerektirmez direk olarak çalışmaktadır.

Program ile skin yani görünüm değişikliği, eklenti ile daha kaliteli ses ve diğer eklenti işlevleri yapabilir, ses dosyaların hakkında detaylı bilgi alabilir, kaliteden ödün vermeden hızlı ve yüksek kalitede ses dosyalarının tümünü açabilir. 8 bit, 16 bit, 24 bit ve 32 bit ses dosyalarını üzerinden değişiklik yapabilir, arşiv dosyaların içerisinde bulunan ses dosyalarını arşivden çıkarmadan XMPlay ile oynatarak dinleyebilirsiniz.

Program Un4seen Developments tarafından üretilmiş olup tüm sürümleri tamamen ücretsiz olarak sunulmakta, kısıtlama veya program içerisinde eklenti, skin ve diğer işlevleri kullanmak tamamen ücretsizdir.

Unicode desteği bulunan XMPlay Mono ve Stereo ses dosyalarını tek tuşla ya da içerisine sürekle bırak özelliğini kullanarak çalıştırabilmeniz mümkündür.

Windows işletim sistemi için tüm Windows işletim sistemi ve bit sürümlerinde çalışacak eski sürüm ses oynatma programı arıyorsanız XMPlay farkını görmenizde fayda var.

XMPlay 3.8.3.3 ve 3.8.3.4 aynı ay içerisinde sürümleri sunulmuş. Bunun nedeni muhtemelen 3.8.3.3 bazı özellikleri 3.8.3.4 giderildiğini düşünmekteyiz. Sürüm detaylarını xmplay.exe dosyası üzerinden sağa tıklayarak “Özellikler” ve “Ayrıntılar” menüsünden görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
XMPlay 3.8.3.3
XMPlay 3.8.3.4

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.