Yorum Yazın

XnView Türkçe ve Full resim görüntüle programıdır. Programı site içerisinde indirerek Windows 32 bit ve 64 bit işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

XnView Full Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
XnView Full Türkçe 2.43 İndir Ekim 2017 18.8 MB.
XnView Full Türkçe 2.44 İndir Şubat 2018 18.8 MB.

XnView Türkçe Hakkında

Pierre E Gougelet tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunulan Pierre E Gougelet tüm sürümlerini ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Ücretsiz olması sebebi ile programı kısıtlama olmaksınız tam sürüm (Full) bilgisayarınızda çalışacaktır. Dil olarak Türkçe dil bulunmaktadır. Tamamen Türkçe olarak kullanabilir veya İngilizce, Almanca ve Fransızca diller için de kullanabilmeniz mümkündür.

Küçük resim ön izleme yapabilme bu şekilde resimleri açmadan direk küçük hali ile görerek açacağınız resme karar verebiliyorsunuz. Son açılan resimleri tekrar açma ve görme, alt klasör içerisinde bulunan dosyaları görüntüleme, JPEG uzantılı resimleri kayıpsız olarak döndürme, dosyaları filtreleme, benzer dosyaları arama, bulma ve silme, mail ile gönderme, kategori ayarlama, slayt gösterisi oluşturma.

Gamma doğrulaması kullanma, keskinleştirme kullanma, program için kısa yol klavye ve fare ayarlamaları, klasörler içerisinde resim kopyalama ve taşıma, resimler arasında format değişimi, ardışık çeviri gibi daha bir çok özelliği bulunmaktadır.

500’e yakın resim formatını karşılayan bu program da her türlü resim dosyasını açabiliyorsunuz. Programın resim açma hızı yüksek resim boyutu ne kadar fazla olursa olsun program ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde açabiliyorsunuz.

XnView ilk kurulumda İngilizce de dahil size 3 dil sorar burada Türkçe dil mevcut değildir. Kurulum sırasında İngilizce seçili olarak kurduğunuzda program başlangıcından ayarlamadan tümü Türkçe olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
XnView 2.43
XnView 2.44

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.