Yorum Yazın.

Yahoo Messenger, Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz sesli, görüntülü ve yazılı olarak ücretsiz iletişime geçme yazılımıdır.

Yahoo Messenger Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Yahoo Messenger 5.0 İndirMayıs 20022.2 MB.
Yahoo Messenger 8.0.0.701 İndirAğustos 20069.8 MB.

Yahoo Messenger Hakkında

Yahoo Messenger, Yahoo tarafından yazılan ve bilgisayar kullanıcıların ücretsiz olarak kullanımına sunulan iletişim araçları arasındadır.

Gerek arama yolu ile isim ve soy isimden Dünyanın her yerinden arkadaş ekleyebileceğiniz gibi mail adresi ile aratarak da arkadaş ekleme işlemi yapabilirsiniz. Program içerisinde ekleme sırasında karşı tarafta eğer sizin arkadaşlığınıza kabul ederek talep gönderirse eklemiş olduğunuz kişi ile iletişime geçebiliyorsunuz.

Özellikle isim ve soy isim, lakap ile aratmalarda iyi sonuçlar veren Yahoo Messenger Türkçe dil de dâhil birçok dilde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Yazılı, sesli ve kameralı olarak iletişim kurabilir, özel simgeler ile sohbetinize renk katabilir, bir grup oluşturabilir, grup içerisinde toplu olarak görüşülebilir, arkadaş listesi, aile listesi ve diğer kişiler listesi oluşturarak ekli kişileri sıralayabilir daha rahat onlarla ile iletişime geçme ayarlarını yapabildiğiniz gibi sık görüşülenler listesini de ayarlayabilirsiniz.

Windows işletim sistemi ile iletişim kurmak isteyenler, Dünya geneli gerek iş, gerek muhabbet amacı ile düzgün arkadaşlık edinmek isteyenler, bilgisayarı eski olup eski sürüm Yahoo Messenger edinmek isteyenler sayfa da yer alan eski sürümü indirerek Windows işletim sistemin de bu iletişim aracını kullanabilirler.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Yahoo Messenger 5.0
Yahoo Messenger 8.0.0.701

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.