Yahoo Messenger Eski Sürüm İndir

Yahoo Messenger, Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz sesli, görüntülü ve yazılı olarak ücretsiz iletişime geçme yazılımıdır.

Yahoo Messenger Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Yahoo Messenger 5.0 İndirMayıs 20022.2 MB
Yahoo Messenger 8.0.0.701 İndirAğustos 20069.8 MB

Yahoo Messenger Hakkında

Yahoo Messenger, Yahoo tarafından yazılan ve bilgisayar kullanıcıların ücretsiz olarak kullanımına sunulan iletişim araçları arasındadır.

Gerek arama yolu ile isim ve soy isimden Dünyanın her yerinden arkadaş ekleyebileceğiniz gibi mail adresi ile aratarak da arkadaş ekleme işlemi yapabilirsiniz. Program içerisinde ekleme sırasında karşı tarafta eğer sizin arkadaşlığınıza kabul ederek talep gönderirse eklemiş olduğunuz kişi ile iletişime geçebiliyorsunuz.

Özellikle isim ve soy isim, lakap ile aratmalarda iyi sonuçlar veren Yahoo Messenger Türkçe dil de dâhil birçok dilde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Yazılı, sesli ve kameralı olarak iletişim kurabilir, özel simgeler ile sohbetinize renk katabilir, bir grup oluşturabilir, grup içerisinde toplu olarak görüşülebilir, arkadaş listesi, aile listesi ve diğer kişiler listesi oluşturarak ekli kişileri sıralayabilir daha rahat onlarla ile iletişime geçme ayarlarını yapabildiğiniz gibi sık görüşülenler listesini de ayarlayabilirsiniz.

Windows işletim sistemi ile iletişim kurmak isteyenler, Dünya geneli gerek iş, gerek muhabbet amacı ile düzgün arkadaşlık edinmek isteyenler, bilgisayarı eski olup eski sürüm Yahoo Messenger edinmek isteyenler sayfa da yer alan eski sürümü indirerek Windows işletim sistemin de bu iletişim aracını kullanabilirler.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Yahoo Messenger 5.0
Yahoo Messenger 8.0.0.701

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.