Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın.

Yandex Browser eski sürümünü sayfa içerisinde indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Yandex Browser Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Yandex Browser 17.9.1.768 İndir Mart 2017 59.1 MB.
Yandex Browser 17.11.1.988 İndir Ocak 2018 61.1 MB.

Yandex Browser Hakkında

Yandex Browser, Yandex tarafından geliştirilen ve tamamen bilgisayar kullanıcıların kullanımına sunulan internet gezinti programıdır. Özellikle sadeliği ile dikkatlerini üzerine çeken Yandex Browser ile internet sayfalarını gezebilir, sayfalardan indirme yapabilir, yeni sekmeler ile birçok sayfayı anda gezebilir, tema seçenekleri ile internet tarayıcısının görünümünü istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Türkçe dil desteği bulunan Yandex Browser birçok eklenti ile yeni özellikler tarayıcınıza ekleyebiliyorsunuz. Bilgisayarında sadece güvenilir internet gezinti programı arayanlara Yandex Browser göz atmalarında fayda var.

Sürekli olarak gezdiğiniz sitelere anında ulaşmak istiyorsanız tarayıcınızda favori siteleri kullanın, akıllı satır özelliği ile birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Yandex Browser internet tarayıcı ile Yandex’in diğer ürünlerine Yandex disk, Yandex mail gibi ürünlerine kolaylıkla giriş yapabiliyorsunuz.

Sayfada yer alan Yandex Browser eski sürümü Windows işletim sisteminin tümü ile uyumlu olarak çalışmaktadır. İndirmek için eski sürümüne dokunarak bilgisayarınıza indirebilir ve eski sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Yandex Browser eski sürümü kurduktan sonra otomatik güncellemeyi kapatmayı unutmayınız.

Otomatik güncelleme açık olduğunda direk olarak güncelleme yapacağından eski sürümünüzün üstüne yeni dosyalar eklenecektir. İnternetizi bilgisayarınız da kapatarak otomatik güncellemeyi tarayıcınız da kapatmanız durumda Yandex Browser eski sürümünü kullanmaya devam edersiniz.

Yandex Browser 17.11.1.988 Eski Sürüm Görünüm

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.