Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Yandex Browser internet tarayıcılarını sayfa içerisinde indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Yandex Browser Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Yandex Browser 17.3.0.1785 İndir Mart 2017 59.1 MB.
Yandex Browser 17.11.1.988 İndir Ocak 2018 61.2 MB.
Yandex Browser 19.9.3.314 İndir Eylül 2019 108 MB.
Yandex Browser 20.2.3.213 Offline İndir Şubat 2020 111.8 MB.

Yandex Browser Hakkında

Yandex Browser, Yandex tarafından geliştirilen ve tamamen bilgisayar kullanıcıların kullanımına sunulan internet gezinti programıdır. Özellikle sadeliği ile dikkatlerini üzerine çeken Yandex Browser ile internet sayfalarını gezebilir, sayfalardan indirme yapabilir, yeni sekmeler ile birçok sayfayı anda gezebilir, tema seçenekleri ile internet tarayıcısının görünümünü istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Türkçe dil desteği bulunan Yandex Browser birçok eklenti ile yeni özellikler tarayıcınıza ekleyebiliyorsunuz. Bilgisayarında sadece güvenilir internet gezinti programı arayanlara Yandex Browser göz atmalarında fayda var.

Sürekli olarak gezdiğiniz sitelere anında ulaşmak istiyorsanız tarayıcınızda favori siteleri kullanın, akıllı satır özelliği ile birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Yandex Browser internet tarayıcı ile Yandex’in diğer ürünlerine Yandex disk, Yandex mail gibi ürünlerine kolaylıkla giriş yapabiliyorsunuz.

Sayfada yer alan Yandex Browser eski sürümü Windows işletim sisteminin tümü ile uyumlu olarak çalışmaktadır. İndirmek için eski sürümüne dokunarak bilgisayarınıza indirebilir ve eski sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Yandex Browser eski sürümü kurduktan sonra otomatik güncellemeyi kapatmayı unutmayınız.

Otomatik güncelleme açık olduğunda direk olarak güncelleme yapacağından eski sürümünüzün üstüne yeni dosyalar eklenecektir. İnternetizi bilgisayarınız da kapatarak otomatik güncellemeyi tarayıcınız da kapatmanız durumda Yandex Browser eski sürümünü kullanmaya devam edersiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Yandex Browser 17.3.0.1785
Yandex Browser 17.11.1.988
Yandex Browser 19.9.3.314
Yandex Browser Offline 20.2.3.213

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Yandex Browser Eski Sürüm İndir”

  1. bilgisayarınızda önceden yeni sürüm kuruluysa yeni sürüm üstüne eski sürümü kurmayın arkadaşlar hata verir bu sürüm eski uyarısı alırsınız olan yandex tarayıcıyı silerek eski sürümü yeniden kurmanız gerekli bende biraz önce bu hata oldu bilginiz olsun