Yeni Sürüm Zararlı Yazılım İçeriyor İse Eski Sürüm İndirin!

Birçok program veya diğer uygulamalarda indirme işlemi bittikten sonra zararlı yazılım uyarısı alınmaktadır ve bilgisayarınıza istemiş olduğunuz program veya uygulamaları kuramaz ve çalıştıramazsınız.

Yıllardır bu sorun vardır. Sitelerde ne kadar zararlı yazılım içerir uyarısı olsa da neden bilgisayarınıza zararlı yazılım içeren bir programı kurayım demeden edemezsiniz. Bazılarında “Aman bir şey olmaz” diye kurmak ister ve bilgisayarına kurduğunda bilgisayarına zararlı yazılımı bulaştırmış olur sonra da bunu temizleme ile uğraşır veya bilgisayarı çöker veya birisine ücret karşılığı yaptırarak yaptığından pişman olur.

Reklam Alanı
Yeni Sürüm Zararlı Yazılım İçeriyor İse Eski Sürüm İndirin!

İşte bu yanlış yıllardır vardır. Biz bu yazımızda bu yanlışı nasıl düzeltebiliriz sorusuna cevap aradık ve sizlere zararlı yazılım içermeden istediğiniz bir programı veya uygulamayı nasıl bilgisayarınıza kurarsınız bunun bilgisini sunmaya çalıştık.

Özellikle yeni çıkan sürümler zararlı yazılım uyarısı vermektedir. Bu durumda yapılacak işlem ise başlıktan da anlayacağız üzere indirmekte olduğunuz yeni sürüm yerine temiz olan eski sürümü indirerek kullanmak doğru bir karar olacaktır.

Eskisurumu.com birçok amaç için kurulmuş bir internet sitesidir. Amaçlardan birisi ise bu tür zararlı yazılım içeren yeni sürüm programların yerine eski sürüm temiz program ziyaretçilerin indirmesi ve kullanması sağlamak.

Site içerisinde tüm eski sürümler tarafımızdan virüs koruma programları ve diğer zararlı yazılım koruma programlarından taratılarak ziyaretçilerin indirmesine sunulmaktadır. Size sadece eski sürümünü site içerisinde bilgisayarınıza indirmek ve kullanmak kalır. Yeni sürüm için zararlı yazılım uyarı mı aldınız? Eski sürümünü indirin ve kullanın zararlı yazılım riskine maruz kalmayın!

Kategori: Blog Etiket:
Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.