Yoast SEO Eski Sürüm İndir

Yoast SEO, WordPress için sayfa içerisinde bularak indirebilir, WordPress sistemine eklentiyi etkinleştirebilirsiniz.

Yoast SEO Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Yoast SEO 9.2 İndir Kasım 2018 3.7 MB
Yoast SEO 10.1.3 İndir 4 Nisan 2019 3.8 MB
Yoast SEO 11.0 İndir 16 Nisan 2019 3.9 MB
Yoast SEO 12.0 İndir Eylül 2019 3.5 MB
Yoast SEO 14.0.4 İndir Nisan 2020 3.1 MB
Yoast SEO 14.1 İndir Mayıs 2020 3.2 MB

Yoast SEO Hakkında

Yoast SEO, Team Yoast tarafından geliştirilen WordPress sitesi için SEO ayarlarını yapılabileceğiniz ücretsiz WordPress eklentisidir.

Yoast SEO ile sitenizde bulunan yazılar, sayfalar, resimler, arşivler, kategoriler için title (başlık anlamında), arama kelime ayarları, meta açıklaması, Knowledge Graph (Firma, şahıs sitesi) bilgi arşivi anlamında, arama motoru indexleme ayarları, site haritası ayarlamaları, çıkış linkleri ve iç link analizi.

Permarlik kalıcı URL ayarlamaları, 404 bulunamadı sayfa ayarlarını, arama sayfası ayarlarını, sosyal ağ ayarlamaları, dosya yönetici ile htaccess, robots.txt ayarlamalarını, toplu yazı üzerinde başlık değiştirme ayarlarını, diğer kullanılan SEO eklentisi varsa içeriye aktarma, kendi SEO ayarlarını dışarı aktarma ayarlarını kullanabilirsiniz.

Breadcrumbs arama motorları için yol haritası da hazırlayabileceğiniz bu eklentinin özellikleri bunların dışında daha birçok sayamadığınız özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Yoast SEO WordPress eklentileri arasından All In One SEO Pack eklentisi ile aralarında yarışan en çok kullanılan SEO eklentilerindedir.

All In One SEO Pack eski sürümü de site içerisinde bulabilirsiniz. Bunun için All In One SEO Pack eski sürüm indir sayfasına gidebilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip kullanım kolaylığı ile önet çıkan, sorunun en az olduğu bir WordPress SEO ayarı eklentisi arıyorsanız indirerek WordPress için ücretsiz deneyebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Yoast SEO 9.2
Yoast SEO 10.1.3
Yoast SEO 11.0
Yoast SEO 14.0.4
Yoast SEO 14.1

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.