YouTube APK Eski Sürüm İndir

Dünya’nın her yerinden Dünya’dan videoları izleyin, beğenin, paylaşın.

YouTube APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
YouTube APK 14.43.55 İndir Ocak 2020 34.9 MB.
YouTube APK 15.44.34 İndir Kasım 2020 93.6 MB.
YouTube APK 16.33.35 İndir Ağustos 2021 99.5 MB.

YouTube APK Hakkında

YouTube APK, Google LLC tarafından sunulan internet mecmuasının en iyi video kanalıdır, tamamen ücretsiz Android uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

YouTube APK 14.43.55
YouTube APK 15.44.34
YouTube APK 16.33.35

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Semih Öztürk 10 Mart 2022

  YouTube video kaliteleri diğer video sitelere göre iyi indirmek isteyenlere tavsiye ederim.

  1. Moderatör 10 Mart 2022

   Selam Semih Bey görüşünüzü buradan paylaştığınız için teşekkür ederiz.