Zip Repair Pro Eski Sürüm İndir

Zip Repair Pro, ile bozuk olan .zip uzantılı arşiv dosyalarını onararak açılmasını sağlayabilirsiniz. Zip onarma programıdır.

Zip Repair Pro Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Zip Repair Pro 4.2.0.717 İndirKasım 20073.5 MB
Zip Repair Pro 5.1.0.1489 İndirAğustos 201966 MB

Zip Repair Hakkında

Zip Repair, GetData tarafından üretilmiş olan zip uzantılı bozuk dosyaları onarmanızı sağlayan deneme sürüm Windows yazılımıdır.

Bazı durumlarda zip dosyasını hangi sıkıştırma programı ile açarsak açalım arşiv dosyası bozuk veya diğer veri bozuk uyarısı alabilirsiniz. GetData yayınlamış olduğu bu yazılım ile zip dosyalarını onarabilirsiniz.

Programı kullanmak için yapmanız gereken bozuk olan dosyayı program içerisinde göstermek ve alt tarafta verilen hangi ad ile onarmasını istediğinizi seçmek olacaktır.

Program onarma oranında başarı sağlar fakat bazı zipli dosyaları tamamen kuramayabilir. Kurtaramadığı yeri atlayarak onarmaya devam eder kurtaramadığı yer ise açma işleminde çıkmayabilir.

Bu ne demek daha iyi anlamanız için şöyle anlatalım bir sıkıştırma dosyasında 10 adet veri olduğunu düşünün 3 veriyi kurtarılamayacak halde ise 3 dosyayı atlar siz arşiv dosyasını açtığınızda farkında olsanız da olmasanız da 3 veri açılmış klasör içerisinde olmayacaktır.

Bu durum gözükebilir. Kötü yanı ise siz eğer kurulum ile alakalı bir sıkıştırma verisini açıyorsanız kurulum dosyaları hep bir bütün olduğundan atladığı yer klasör içerisinde olmayacağından kurulum yapamaya bilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Zip Repair Pro 4.2.0.717
Zip Repair Pro 5.1.0.1489

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.