Yorum Yazın

Zip Repair Pro, ile bozuk olan .zip uzantılı arşiv dosyalarını onararak açılmasını sağlayabilirsiniz. Zip onarma programıdır.

Zip Repair Pro Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Zip Repair Pro 4.2.0.717 İndir Kasım 2007 3.5 MB.
Zip Repair Pro 5.1.0.1489 İndir Ağustos 2019 66 MB.

Zip Repair Hakkında

Zip Repair, GetData tarafından üretilmiş olan zip uzantılı bozuk dosyaları onarmanızı sağlayan deneme sürüm Windows yazılımıdır.

Bazı durumlarda zip dosyasını hangi sıkıştırma programı ile açarsak açalım arşiv dosyası bozuk veya diğer veri bozuk uyarısı alabilirsiniz. GetData yayınlamış olduğu bu yazılım ile zip dosyalarını onarabilirsiniz.

Programı kullanmak için yapmanız gereken bozuk olan dosyayı program içerisinde göstermek ve alt tarafta verilen hangi ad ile onarmasını istediğinizi seçmek olacaktır.

Program onarma oranında başarı sağlar fakat bazı zipli dosyaları tamamen kuramayabilir. Kurtaramadığı yeri atlayarak onarmaya devam eder kurtaramadığı yer ise açma işleminde çıkmayabilir.

Bu ne demek daha iyi anlamanız için şöyle anlatalım bir sıkıştırma dosyasında 10 adet veri olduğunu düşünün 3 veriyi kurtarılamayacak halde ise 3 dosyayı atlar siz arşiv dosyasını açtığınızda farkında olsanız da olmasanız da 3 veri açılmış klasör içerisinde olmayacaktır.

Bu durum gözükebilir. Kötü yanı ise siz eğer kurulum ile alakalı bir sıkıştırma verisini açıyorsanız kurulum dosyaları hep bir bütün olduğundan atladığı yer klasör içerisinde olmayacağından kurulum yapamaya bilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Zip Repair Pro 4.2.0.717
Zip Repair Pro 5.1.0.1489

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.