Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 37 saniye

Yorum Yazın.

Zip Repair Pro, ile bozuk olan .zip uzantılı arşiv dosyalarını onararak açılmasını sağlayabilirsiniz. Zip onarma programıdır.

Zip Repair Pro Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Zip Repair Pro 4.2.0.717 İndirKasım 20073.5 MB.

Zip Repair Hakkında

Zip Repair, GetData tarafından üretilmiş olan zip uzantılı bozuk dosyaları onarmanızı sağlayan deneme sürüm Windows yazılımıdır.

Bazı durumlarda zip dosyasını hangi sıkıştırma programı ile açarsak açalım arşiv dosyası bozuk veya diğer veri bozuk uyarısı alabilirsiniz. GetData yayınlamış olduğu bu yazılım ile zip dosyalarını onarabilirsiniz.

Programı kullanmak için yapmanız gereken bozuk olan dosyayı program içerisinde göstermek ve alt tarafta verilen hangi ad ile onarmasını istediğinizi seçmek olacaktır.

Program onarma oranında başarı sağlar fakat bazı zipli dosyaları tamamen kuramayabilir. Kurtaramadığı yeri atlayarak onarmaya devam eder kurtaramadığı yer ise açma işleminde çıkmayabilir.

Bu ne demek daha iyi anlamanız için şöyle anlatalım bir sıkıştırma dosyasında 10 adet veri olduğunu düşünün 3 veriyi kurtarılamayacak halde ise 3 dosyayı atlar siz arşiv dosyasını açtığınızda farkında olsanız da olmasanız da 3 veri açılmış klasör içerisinde olmayacaktır.

Bu durum gözükebilir. Kötü yanı ise siz eğer kurulum ile alakalı bir sıkıştırma verisini açıyorsanız kurulum dosyaları hep bir bütün olduğundan atladığı yer klasör içerisinde olmayacağından kurulum yapamaya bilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Zip Repair Pro 4.2.0.717

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.