Zoom Cloud Meetings Eski Sürüm İndir

Zoom Cloud Meetings, ücretsiz diğer kullanıcılar ile canlı toplantı yapmanızı sağlayan yazılımdır.

Zoom Cloud Meetings Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Zoom Cloud Meetings 4.6.7 İndir Mart 2020 10.6 MB
Zoom Cloud Meetings 5.0.1 (23502.0430) İndir Nisan 2020 11.2 MB
Zoom Cloud Meetings 5.0.5 (26213.0602) İndir Haziran 2020 11.3 MB

Zoom Cloud Meetings Hakkında

Zoom Cloud Meetings, Zoom Video Communications, Inc. tarafından hazırlanan toplantı oluşturma, toplantı yapabilme programıdır. Birkaç arkadaşınız ile birleşerek bilgisayarınızda görrüntülü, sesli ve mesajlı olarak toplantı imkanını size sunar.

Reklam Alanı
Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Zoom Cloud Meetings 4.6.7
Zoom Cloud Meetings 5.0.1 (23502.0430)

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.