Zoom Player Eski Sürüm İndir

Zoom Player, gelişmiş özelliklere sahip, kaliteden ödün vermeden çalışan medya oynatma yazılımıdır. Codec arama derdi olmadan, yüklemeden birçok ses ve video dosyalarını sadece bu program ile oynayabiliyorsunuz.

Zoom Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Zoom Player 14.30 İndir Ağustos 2018 29.5 MB
Zoom Player 14.50 İndir Ocak 2019 29.5 MB
Zoom Player 15 build 1500 İndir Şubat 2020 31.5 MB

Zoom Player Hakkında

Zoom Player, InMatrix tarafından sunulan Windows medya oynatma programıdır. Program %100 temiz olup herhangi bir zararlı yazılım ve reklam içermesi, popüler video ve ses uzantılı dosyaları okuması, DVD veya CD açabilmektedir.

Sistem kaynaklarını en az kullanarak bilgisayarınızda hızlı ve sorunsuz çalışması sebebi ile tercih edilebilir bir Windows medya oynatıcısıdır.

Program kurulumunda codec dosyaları kurulum sırasında kendisi kurar, siz ayrıca video ve sesleri çalıştırmak için diğer programlar olduğu gibi codec aramak zorunda kalmazsınız. Kurulum sırasında eski sürüm olarak kullanacağınızdan en son kurulum da size güncelleme yapmak istediğinizi soracaktır. Eğer güncelleme yaparsanız en son sürümünü indirerek kuracak ve çalıştıracaktır. Eski sürüm için hayır seçimini seçerek güncelleme yapmayınız! Bu şekilde eski sürüm olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik Zoom Player 14.30 kapsayabilir. Diğer sürümlerde olmayabilir.

Açılışta PC, HTPC ve Tablet hangisi için kullanmak istediğinizi seçiniz, görüntü kalitesi ayarını seçime göre yaptığından hangi cihaz için Zoom Player indirdiyseniz seçerek programı çalıştırınız. İleri, geri, durdurma ve sarma özelliklerini ana ekran üzerinden direk olarak görür ve üzerinden işlem yaparsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Zoom Player 14.30
Zoom Player 14.50
Zoom Player 15 build 1500

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.