Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın.

Zoom Player FREE, eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek Windows için eski sürüm Zoom Player FREE programını kullanabilirsiniz. Zoom Player FREE eski sürümü arayanlar için eskisurumu.com ile güvenle indirme işlemi yapabilirsiniz.

Zoom Player FREE Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Zoom Player FREE 14.30 İndir Ağustos 2018 29.5 MB.

Zoom Player FREE Hakkında

Zoom Player FREE, InMatrix tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan Windows medya oynatma programıdır. Program %100 temiz olup herhangi bir zararlı yazılım ve reklam içermesi, popüler video ve ses uzantılı dosyaları okuması, DVD veya CD açabilmektedir.

Sistem kaynaklarını en az kullanarak bilgisayarınızda hızlı ve sorunsuz çalışması sebebi ile tercih edilebilir bir Windows medya oynatıcısıdır.

Program kurulumunda codec dosyaları kurulum sırasında kendisi kurar, siz ayrıca video ve sesleri çalıştırmak için diğer programlar olduğu gibi codec aramak zorunda kalmazsınız. Kurulum sırasında eski sürüm olarak kullanacağınızdan en son kurulum da size güncelleme yapmak istediğinizi soracaktır. Eğer güncelleme yaparsanız en son sürümünü indirerek kuracak ve çalıştıracaktır. Eski sürüm için hayır seçimini seçerek güncelleme yapmayınız!

Açılışta PC, HTPC ve Tablet hangisi için kullanmak istediğinizi seçiniz, görüntü kalitesi ayarını seçime göre yaptığından hangi cihaz için Zoom Player FREE indirdiyseniz seçerek programı çalıştırınız. İleri, geri, durdurma ve sarma özelliklerini ana ekran üzerinden direk olarak görür ve üzerinden işlem yaparsınız.

Zoom Player FREE 14.30 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.