Yorum Yazın - 2 Yorum Var

3G, Edge ya da Wi-Fi ile bağlanarak oynayabileceğiniz Anroid Okey uygulamasıdır.

Zynga Okey Plus APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Zynga Okey Plus APK 6.1.2 İndir Ekim 2019 22.1 MB.
Zynga Okey Plus APK 7.5.3 İndir Mayıs 2020 25.9 MB.

Zynga Okey Plus APK Hakkında

Okey Plus, Zynga tarafından hazırlanan reklam ve uygulama içi satın alma içeren çevrimiçi Okey oynayabileceğiniz ücretsiz Android uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Zynga Okey Plus APK 6.1.2
Zynga Okey Plus APK 7.5.3

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “Zynga Okey Plus APK Eski Sürüm İndir”

  1. Çanak okey plus eski sürüm indirmek istiyorum.

    1. Selam Taylan Bey, sayfanın ortasında yazılım sürümü altında ki tablodan istediğiniz Zynga Okey Plus apk eski sürümünü indirebilirsiniz.